Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево ділиться досвідом реформування медичної галузі з управлінцями Харківщини
Середа, 18 вересня 2019 13:56

Мукачево ділиться досвідом реформування медичної галузі з управлінцями Харківщини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Мукачево ділиться досвідом реформування медичної галузі зі спеціалістами з інших регіонів країни. Вчора розпочався навчальний тур для управлінців закладів первинної медичної допомоги Харківської області. Сьогодні вони мали змогу поспілкуватися з першим заступником міського голови Ростиславом Федівим. Також в зустрічі взяли участь керівник Центр первинної медико-санітарної допомоги Євген Мешко та начальник відділу охорони здоров’я виконкому Любов Мандзич.

Цікавилися від колег з Мукачева питанням реформування сімейної медицини. Наразі в місті діє Центр первинної медико-санітарної допомоги обслуговує понад 85 тис. Майже 80% містян підписали декларації з сімейними лікарями Центру. Центр цьогоріч проводить інтенсивні ремонтні роботи в трьох амбулаторіях. Всі ремонти та оснащення відбуваються за рахунок власних фондів Центру. Наразі тут працюють 58 сімейних лікарів, а також 101 медична сестра. Адміністрація Центрускладає 9 осіб, в тому числі директор- практикуючий сімейний лікар.

Наразі заклад проходить через ребрендінг, тобто змінузовнішніх атрибутів (лого, оформлення приміщень тощо).

Йшлося і про реформування галузі в цілому. Відзначено й впровадження електронної медичної системи, й реалізацію унікальних медичних програм, які фінансує місто.

Наразі всі мукачівці, які перебувають на лікуванні в стаціонарному відділені на 100% забезпечені безкоштовними медикаментами. Також ефективно діє й програма допомоги важкохворим містянам. В свою чергу управлінці Харківщини ділилися своїм досвідом, який стане в нагоді й нашим медикам.

 

Прочитано 178 разів

ГАЛЕРЕЯ