Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Для закладів освіти придбано меблів та обладнання на 4,7 млн
Четвер, 10 жовтня 2019 15:10

Для закладів освіти придбано меблів та обладнання на 4,7 млн

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Управлінням освіти, молоді та спорту за третій квартал 2019 року оголошено та проведено публічні закупівлі за кошти міського бюджету через електронну систему державних закупівель PROZORRO (придбання продуктів харчування, послуг з організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій, енергоносіїв, послуги з оперативного, технічного та диспетчерського обслуговування твердопаливних та газових котелень, послуги прання, послуги дератизації та дезинсекції приміщень) на загальну суму 46298,1 тис. грн. За наслідками проведених закупівель та укладених договорів економія бюджетних коштів склала 8257,4 тис. грн. Проведено відкриті торги на закупівлю меблів шкільних, комп’ютерного обладнання, дидактичних матеріалів та музичних інструментів на суму 4695,1 тис. грн..

За рахунок субвенції з державного бюджету та спів фінансування з міського бюджету на підвищення якості освіти придбано комп’ютерну техніку для навчальних закладів на суму 2311,9 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету придбано навчальний кабінет географії для НВК №11 на суму 290,9 тис. грн..та для шкіл національних меншин придбано україномовні дидактичні матеріали на суму 252,7 тис. грн..

Закуплено для миючих засобів на суму 238,5 тис. грн., канцелярського приладдя на суму 316,8 тис. грн.

Прочитано 31 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація