Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Нові парки, сквери та міст: в Мукачеві схвалили бюджет-2020
П'ятниця, 06 грудня 2019 13:21

Нові парки, сквери та міст: в Мукачеві схвалили бюджет-2020

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні прийнято бюджет Мукачівської міської ОТГ-2020. Кошти виділено на усі важливі міські програми, на фонд бюджету розвитку громади передбачили понад 200 мільйонів гривень. В планах будівництво нових об’єктів та завершення розпочатих. Вже наступного року у місті відкриється кілька важливих стратегічних об’єктів, а саме Палац Культури, оновлений спортивно-оздоровчий комплекс ДЮСШ, міська поліклініка та ЦНАП. Облаштують 13 автобусних зупинок та 15 дитячих майданчиків.

Передбачено будівництво нового парку в мікрорайоні Черьомушки Першотравнева-Набережна, а також реконструкція парку імені Андрія Кузьменка. Також заплановано і будівництво пішохідного мосту від мікрорайону Черьомушки до Росвигова. На Берегівській об’їзній, облаштують тротуари, вело-доріжки, встановлять лед-освітлення. Це відрізок капітально відремонтованої цьогоріч вулиці від Паланківського мосту до колишнього цегельного заводу в Павшині. Закладено комплексний ремонт внутрішньо квартальних-проїздів: Свято-Михайлівська 5,46 та Руська 17,42, Підгорянська 4-4а, академіка Морозова, 3, Верді 3-3а,6, Зріні 174,176, Оркужна, 32, Фурманова,6, Великогірна 10-11, Франка 144,148, 152.

По відділу капітального будівництва реалізують чимало проектів. Навесні повноцінно запрацює Палац культури. Буде оновлений і ДЮСШ, - 15 мільйонів гривень передбачено на новий проект з реконструкції бігових доріжок та трибун, а також футбольного поля. На реконструкцію існуючої будівлі та будівництво нових басейнів передбачено у бюджеті 17 мільйонів гривень. В травні-червні місяці планується завершення робіт і відкриття нової поліклініки. Проведено великий об’єм роботи цього року й наступного року підрядник готовий за чотири місяці завершити усі роботи. Це дасть можливість мукачівцям отримувати значно покращені медичні послуги без черг, на прийом до лікаря можна буде потрапити по запису, аналізи можна буде здати на первинному рівні у сімейного лікаря, також пройти експрес-рентген і експрес консультацію.

«Звісно хотілося б аби було більше надходжень, але нажаль на сьогоднішній день в існуючих реаліях та в умовах економічної ситуації яка є в державі нам вдалося зберегти те що було, навіть із зменшення доходів. Це в першу чергу через налагодженість роботи яку ми проводили в попередні чотири роки. Ми готові і до створення ОТГ і до наступних етапів по децентралізації», - резюмує міський голова Андрій Балога.

Відеокоментар:

Прочитано 127 разів

ГАЛЕРЕЯ