Версія для друку
Вівторок, 25 лютого 2020 16:08

В Мукачеві визначили попереджувальні заходи щодо запобіганню поширенню коронавірусу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Мукачеві визначили попереджувальні заходи щодо запобіганню поширенню коронавірусу

 

21 лютого Мукачівській міській ОТГ створили тимчасову протиепідемічну комісію та затвердили план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. Сьогодні вже відбулося засідання комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Влада міста визначила чіткий алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій.

Для запобігання занесенню і поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV просимо населення повідомляти про туристичні та/або робочі поїздки (заплановані або, які вже відбулися) в країни, де зареєстровані випадки коронавірусу сімейного лікаря в телефонному режимі для організації медичного спостереження.
А також при появі найпоширеніших симптомів - підвищення температури, головний біль, кашель та утруднене дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юктивіт НЕГАЙНО звертатися до свого сімейного лікаря в телефонному режимі або в колл центр 0800 503 118.

Збудник нового коронавірусу та механізм передачі недостатньо вивчені, тому нагадуємо населенню про основні принципи зниження загального ризику вірусної інфекції:
- уникати тісного контакту з людьми, що страждають на гострі респіраторні інфекції;
- часто мийте руки, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їх оточенням;
- уникати тісного контакту з хворими тваринами на фермах або у дикій природі;
- люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил етикету кашлю та респіраторної гігієни( тримати дистанцію, використовувати одноразові серветки при кашлі та чханні, мити частіше руки, максимально скоротити контакти з іншими людьми).

Актуальну та достовірну інформацію про новий коронавірус можна отримати за посиланням Всесвітньої організації охорони здоров’я.
http://www.euro.who.int/en/home

Відеокоментар: Андрій Балога, міський голова Мукачева

https://www.facebook.com/mukachevo.rada/videos/187767279167066/

          

Прочитано 255 разів