Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево відвідав японський дипломат
Вівторок, 18 квітня 2017 16:18

Мукачево відвідав японський дипломат

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів провів зустріч з офіційною делегацією Посольства Японії в Україні – заступником голови місії, міністром-радником п. Мічіо Харадою. Дипломат ознайомлювався з інвестиційним та туристичним потенціалом міста. Також взяв участь у висаджувані сакур.

Мічіо Харада зазначив, що для нього велика честь відвідати місто і долучитися до благородної справи з висаджування нових сакур. «Ми тішимося з того, що в місті так багато сакур. Бачу, що в Мукачеві творяться зміни на краще, працює активно молода команда. Країна стане сильнішою завдяки таким амбітним керівникам», - зазначає дипломат.

Також він пропонував місту долучатися до гуманітарних проектів, які організовує Посольство Японії і відзначив високий рівень українсько-японських відносин.

Ростислав Федів подякував гостям за візит в Мукачево і відзначив, що в місті щороку закладають нові алеї сакур і цей рік не став виключенням. «В останні 10 років в місті висаджено чимало нових саджанців японської вишні. Саме в Мукачеві є найдовша алея саку ран Закарпатті протяжністю 1371 метрів. Ми і надалі буде докладати зусиль, щоби Мукачево стало містом номер один», - зауважив посадовець.

Цьогоріч Посольство Японії проводить кампанію із висадження дерев сакури по всій території України, щоб якомога більше українців мали змогу насолодитися її красою. Акція присвячена 25-річюю з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. В Мукачеві висаджено алею сакур на площі Небесної сотні.

Шість років тому в Мукачеві вже було висаджено алею сакур на вулиці Яна Коменського на знак підтримки народу Японії в подоланні наслідків природної і техногенної катастроф. Тоді було висаджено понад 200 сакур.

Мукачівська міськрада

Прочитано 804 разів

ГАЛЕРЕЯ