Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати затвердили Положення про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою Мукачева
П'ятниця, 21 квітня 2017 15:23

Депутати затвердили Положення про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 Залежно від виду робіт, суб`єкт благоустрою у разі необхідності порушення об`єктів благоустрою звертається до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради із заявою про видачу дозволу та відповідними копіями документів, необхідних для отримання такого дозволу. Видачу дозволів здійснює Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

 Для отримання дозволу на проведення земляних робіт на об’єктах благоустрою, особа (заявник):

 Звертається до ЦНАПу із заявою про видачу листка-погодження на отримання дозволу на виконання земляних робіт.

Подає заяву про видачу дозволу на виконання земляних робіт, лист-погодження та план-схему місця виконання земляних та/або ремонтних робіт (також в електронному варіанті у форматі "DWG"), погоджену балансоутримувачами об’єктів та інженерних мереж.

 Земляні роботи повинні проводитися у відповідності до затверджених Мукачівською міською радою «Правил забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево» та «Правил проведення земляних робіт у м. Мукачево».

 Для отримання дозволу на проведення робіт по обслуговуванню слабкоструменевих інженерних мереж та споруд на об’єктах благоустрою, особа (заявник):

 Звертається до ЦНАПу із заявою про видачу листка-погодження на отримання дозволу на проведення робіт по обслуговуванню слабкоструменевих інженерних мереж та споруд на об’єктах благоустрою.

Подає заяву про видачу дозволу на проведення робіт по обслуговуванню слабкоструменевих інженерних мереж та споруд на об’єктах благоустрою та лист-погодження.

 Для отримання дозволу на проведення робіт по обслуговуванню інженерних мереж (водопровідних, каналізаційних, теплових, газових та електричних) та інженерних споруд що спричиняють порушення об’єктів благоустрою, особа (заявник):

 Звертається до ЦНАПу із заявою про видачу листка-погодження на отримання дозволу на проведення робіт по обслуговуванню інженерних мереж (водопровідних, каналізаційних, теплових, газових та електричних) та інженерних споруд.

 Подає заяву про видачу дозволу на проведення робіт по обслуговуванню інженерних мереж (водопровідних, каналізаційних, теплових, газових та електричних) та інженерних споруд, лист-погодження та план-схему місця виконання ремонтних робіт (також в електронному варіанті у форматі "DWG"), погоджену балансоутримувачами об’єктів та інженерних мереж.

Для отримання дозволу на встановлення огорожі, риштування, каркасно-плівкових та інших легких огорож, місць проведення будівельних, земляних, монтажних, ремонтних та інших робіт, особа (заявник):

 Звертається до ЦНАПу із заявою про видачу листка-погодження на отримання дозволу на встановлення огорожі, риштування, каркасно-плівкових та інших легких огорож, місць проведення будівельних, земляних, монтажних, ремонтних та інших робіт.

 Подає заяву про видачу дозволу на встановлення огорожі, риштування, каркасно-плівкових та інших легких огорож, місць проведення будівельних, земляних, монтажних, ремонтних та інших робіт та лист-погодження.

 Для отримання дозволу на складування будівельних матеріалів, будівельних відходів на об`єктах благоустрою, особа (заявник):

 Звертається до ЦНАПу із заявою про видачу листка-погодження на отримання дозволу на складування будівельних матеріалів, будівельних відходів на об`єктах благоустрою.

 Подає заяву про видачу дозволу на складування будівельних матеріалів, будівельних відходів на об`єктах благоустрою та лист-погодження.

 При складуванні сипучих будівельних матеріалів (пісок, ґрунт, відсів тощо), необхідно забезпечити їх накриття (плівка, тент, інше) та не допустити розсипання, розмиття, зсуви внаслідок опадів. В разі пошкодження (забиття) зливоприймачів відшкодування вартості ремонту покладається на особу, якій видано такий дозвіл.

 Для отримання дозволу на перекриття проїжджої частини, пішохідної зони та тротуарів у зв’язку з виконанням ремонтних та інших робіт, особа (завник):

Звертається до ЦНАПу із заявою про видачу листка-погодження на отримання дозволу на перекриття проїжджої частини, пішохідної зони та тротуарів.

Подає заяву про видачу дозволу на перекриття проїжджої частини, пішохідної зони та тротуарів, листок-погодження.

 Для отримання дозволу на проведення робіт по будівництву, реконструкції, ремонту на об`єктах благоустрою, особа (заявник):

 Звертається до ЦНАПу із заявою про видачу листка-погодження на отримання дозволу на проведення робіт по будівництву, реконструкції, ремонту на об`єктах благоустрою.

Подає заяву про видачу дозволу на проведення робіт по будівництву, реконструкції, ремонту на об`єктах благоустрою, лист-погодження та план-схему місця виконання будівельних або ремонтних робіт (також в електронному варіанті у форматі "DWG"), погоджену балансоутримувачами об’єктів та інженерних мереж.

 Виконання будь-якого виду робіт повинно проводитись з дотриманням техніки безпеки. При ремонтних, монтажних роботах заявник або виконавець робіт повинен забезпечити огородження місця робіт для запобігання травмування та забезпечення безпечного проходу/проїзду учасників дорожнього руху.

 Огородження місць проведення робіт повинно здійснюватись спеціальними засобами (стрічка, знаки, конуси та ін.) з використанням світлоповертаючих елементів для забезпечення належної видимості в нічний час доби.

 Строк дії дозволу вказується у самому дозволі та визначається з урахуванням умов проведення робіт. Строк дії дозволу може бути продовжений у разі необхідності після перевірки того, з яких причин неможливо виконати роботи у встановлений дозволом термін.

Дозвіл видається протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Мукачівська міськрада

Прочитано 511 разів

ГАЛЕРЕЯ