Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Нові сервіси «Картки мукачівця»: оплата проїзду в новеньких автобусах та чергові знижки
Середа, 12 липня 2017 15:16

Нові сервіси «Картки мукачівця»: оплата проїзду в новеньких автобусах та чергові знижки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Майже чотири тисячі мукачівців вже отримали «Картки мукачівця». Лише за останні три місяці до філій “Ощадбанку” із заявою про отримання багатофункціональної електронної пластикової картки “Картка мукачівця” звернулось 2700 мешканців міста. Наразі картка отримала нові функціональні можливості – безконтактні картки. Принцип роботи безконтактної платіжної карти для користувача гранично простий: досить прикласти карту до пристрою, що зчитує – і ваші покупки оплачені. Аналогічно діятимуть картки на поїздки на міських маршрутках.

Безконтактна картка стане незамінною для містян при користуванні новими автобусами комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева». Так, на картці буде встановлено транспортний додаток, що включає отримання інформації про проїзд у міському пасажирському транспорті. Також картка дає можливість здійснити оплату та зарахування поїздок на картку. На неї здійснюватиметься зарахування певної кількості пільгових поїздок на конкретний період часу для пільгових категорій населення. Карткою можна придбати авансові поїздки за пільговими тарифами та отримувати інформацію стосовно кількості поїздок, що залишились до використання.

Також власники картки отримують знижки в розмірі 40% на відвідування замку «Паланок», 20% на відвідування Мукачівського драматичного театру та 3% придбання ліків в «Соціальній аптеці».

Мукачівська міськрада

Прочитано 837 разів

ГАЛЕРЕЯ