Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Від завтра в Мукачеві починають приймати документи на участь в мистецькій премії ім. О. Духновича
Понеділок, 31 липня 2017 11:19

Від завтра в Мукачеві починають приймати документи на участь в мистецькій премії ім. О. Духновича

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 1 серпня по 1 грудня року здійснюється подання документів для участі у конкурсі на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича у 2018 році, загальний призовий фонд якої становить 240 тисяч гривень. Премія присуджується щорічно з 2017 року у шести номінаціях, але не більше однієї з кожного напряму:

- “Художня література”

- “Педагогічна діяльність”

- “Літературознавство та публіцистика”

- “Музично-виконавське мистецтво”

- “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”

- “Театральне мистецтво”

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори, роботи опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п'яти років. При висуванні твору вказується його творець (автор, виконавець), колектив творців (для авторів твору - не більше трьох осіб, для виконавців твору - не більше п'яти осіб). До колективу авторів, виконавців не допускається включення осіб, які не є творцями цього твору. Детальніше з Положенням про Мукачівську міську премію імені Олександра Духновича можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради:

https://mukachevo-rada.gov.ua

Висувати кандидатів на здобуття Премії мають право:

- творчі спілки, громадські організації та об'єднання;

- трудові колективи;

- навчальні заклади;

- видавництва, редакції газет та журналів.

На здобуття Премії подаються:

- номінований твір (робота);

- лист-подання (довільна форма) за підписом керівника організації, установи, що представляє твір або роботу на здобуття премії, до якого додаються:

а) розгорнута аналітична оцінка твору (роботи), якою мотивується його представлення на премію;

б) розгорнута творча характеристика автора;

в) анкета-заявка претендента (додаток 1 до Положення про Мукачівську міську премію ім. О. Духновича);

г) фотокартка розміром 10 х15;

д) ксерокопія паспорту;

е) ксерокопії рецензій і відгуків.

Всі документи подаються у двох екземплярах, а номінований твір, робота (книги, аудіо- та відеозаписи, фотоальбоми, каталоги) у чотирьох примірниках. По закінченні конкурсу один екземпляр документів та один примірник номінованого твору залишаються у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради для архіву.

Матеріали з відображенням основних досягнень претендентів, конкурсні роботи у завершеному вигляді подаються до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради терміном з 1 серпня до 1 грудня 2017 року за адресою: пл. Духновича Олександра, 2, каб. № 54.

Відеокоментар: Ірина Калій, начальник відділу культури Мукачівського міськвиконкому

Мукачівська міськрада

Прочитано 2036 разів

ГАЛЕРЕЯ