Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві поліція отримає в оренду комунальне майно
Четвер, 28 січня 2016 14:44

В Мукачеві поліція отримає в оренду комунальне майно

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Депутати Мукачівської ради розглянуть проект рішення «Про надання дозволу на укладання  договорів оренди приміщень комунальної власності м.Мукачево з Головним управлінням  Національної поліції в Закарпатській області». Документ планується розглянути на черговій сесії міськради, яка відбудеться 11 лютого.

У зв’язку з ліквідацією територіального підрозділу УМВС України в Закарпатській області, орендаря приміщень комунальної власності за адресами:

вул. Індустріальна, 39/27, вул. Росвигівська, 26/1, вул. Окружна, 26, у м.Мукачево, міська рада планує надати дозвіл міському голові м. Мукачево виконавчого комітету Мукачівської міської ради на укладання договорів оренди майна комунальної власності з Головним управлінням Національної поліції в  Закарпатській області, для розміщення підрозділів Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, на термін 1 рік років, за адресами:

  • вбудовані приміщення по вул. Індустріальна, 39/27, в м.Мукачево, загальною площею 50,1 кв.м.
  • вбудовані приміщення по вул. Росвигівська, 26/1, в м.Мукачево загальною площею 63 кв.м.
  • майновий комплекс по вул. Окружна, 26, м. Мукачево загальною площею 57,7 кв.м.

Пропонується  встановити орендну плату за використання нерухомого майна (як структурам бюджетного фінансування) – 1 грн. в рік, за кожною адресою. При цьому орендар самостійно укладає договори сервісного обслуговування (електро-, водопостачання, охорона, вивіз сміття, та інш.) та сплачує відповідним службам фактичні витрати за користування комунальними послугами.

Мукачівська міськрада

Прочитано 909 разів

ГАЛЕРЕЯ