Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві двоє Героїв посмертно удостоєні звання Почесного громадянина міста
Четвер, 25 січня 2018 10:16

В Мукачеві двоє Героїв посмертно удостоєні звання Почесного громадянина міста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Мукачева” депутати міськради сьогодні схвалили одноголосно. Присвоєно звання “Почесний громадянин міста Мукачева” — Покидченко Михайлу Юрійовичу та Калабішка Олексію Васильовичу — військовослужбовям (посмертно), за особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу.

Також буде вручено дипломи “Почесний громадянин міста Мукачева” членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Покидченко Михайло Юрійович, народився 14 листопада 1989 року у Мукачеві. Військовослужбовець (солдат-стрілець, помічник гранатометника) 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, загинув від кулі снайпера в 5 грудня 2016 року у селі Опитне Донецької області.

Олексій Калабішка народився 12 листопада 1975 року у с. Плоске Свалявського району. З 1999 року і до останніх днів він військовослужбовець 128-ї окремої гвардійської Закарпатської гірсько-піхотної бригади, старший прапорщик.

21 липня 2017 року на Донеччині обірвалося життя головного сержанта взводу снайперів, старшого прапорщика.

Мукачівська міськрада

Прочитано 384 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація