Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Рік роботи «Муніципальної міліції»: 9 млн. гривень надходжень до бюджету, підтримка благоустрою міста
Четвер, 01 лютого 2018 12:49

Рік роботи «Муніципальної міліції»: 9 млн. гривень надходжень до бюджету, підтримка благоустрою міста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

За минулий рік інспекторами ММКП «Муніципальна міліція» за порушення Правил благоустрою міста, розміщення засобів зовнішньої реклами та Порядку розміщення вивісок, порушення порядку здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання було винесено 954 приписи та здійснено контроль за їх виконанням. В результаті в 735 випадках вимоги приписів було усунуто в зазначені строки, а за невиконання вимог приписів відносно порушників Правил благоустрою було складено 219 адміністративних протоколів, які направлено на розгляд адміністративної комісії Мукачівського міськвиконкому, з яких на даний час 201 розглянуто, порушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Інспекторами ММКП «Муніципальна міліція» суб’єктам господарювання було надано 415 письмових вимог (приписів), а також в усному порядку проінформовано більше 687 суб’єктів господарювання щодо необхідності укладення договору сервітутного землекористування за користування землями комунальної власності під час здійснення підприємницької діяльності. На даний укладено 268 договорів сервітутного землекористування. Орендна плата за користування землями комунальної власності з юридичних осіб складає – 7 млн. 27,8 тисяч гривень, з фізичних осіб – 2 млн. 696 тисяч гривень. 27 договорів сервітутного землекористування (близько 30 га) знаходяться на розгляді. На суб’єктів господарювання які відмовляються укладати договори сервітутного землекористування до прокуратури для прийняття рішення по суті скеровано 107 матеріалів.

В результаті діяльності ММКП «Муніципальна міліція» всі суб’єкти господарювання, які використовували літні тераси уклали договори сервітутного землекористування на 2017 рік.

З метою виконання рішень Мукачівської міської ради «Про демонтаж тимчасових споруд в м. Мукачево», працівниками ММКП «Муніципальна міліція» було проведено контроль щодо законності розміщення тимчасових споруд (засобів реклами) на території м. Мукачева, винесено 312 приписів порушникам, які встановили засоби зовнішньої реклами без відповідних дозволів, з вимогою в зазначені строки, в добровільному порядку демонтувати самовільно встановлені засоби зовнішньої реклами. За невиконання вимог приписів на 109 суб’єктів господарювання було складено адміністративні протоколи, які розглянуті адміністративною комісією Мукачівського міськвиконкому, порушники притягнуті до відповідальності у вигляді штрафу та демонтовано 13 малих архітектурних форм та 32 рекламні конструкції, що знаходилися у користуванні фізичних та юридичних осіб без наявних документів та укладання договорів сервітутного землекористування.

За 2017 рік за порушення Правил благоустрою міста Мукачево складено 1493 адміністративні протоколи, а саме:

- за порушення правил благоустрою (ст.150-152 КУпАП) складено 1185 протоколів:

- з них за розміщення засобів реклами без дозволу (ст. 152 КУпАП) складено 215 протоколів.

- за неналежне утримання території (ст. 152 КУпАП) складено 207 протоколів.

- за порушення правил торгівлі на ринках (ст. 159 КУпАП) складено 115 протоколів.

- за вигул потенційно небезпечних порід собак в громадських місцях (ст. 154 КУпАП) складено 145 протоколів;

- за стоянку автотранспорту на місцях для інвалідів (ст. 152-1 КУпАП) 48 протоколів.

На порушників накладено штрафних санкцій на загальну суму 401 тис. з яких на даний час сплачено 174 тисячі гривень.

За звітній період ММКП «Муніципальна міліція» розглянуто та прийнято рішення по 615 письмовим заявам та скаргам мешканців м. Мукачева та розглянуто 628 усних звернень громадян, по яким було прийняте відповідне рішення та повідомлено заявників.

Інспекторами ММКП «Муніципальна міліція» по виявленим фактам кримінальних правопорушень до правоохоронних органів направлено 28 повідомлень.

За звітній період працівниками ММКП «Муніципальна міліція» спільно з патрульною поліцією м. Ужгорода та Мукачева евакуйовано 115 автомобілів на загальну суму 97 тис. 972 грн.

Прочитано 534 разів

ГАЛЕРЕЯ