Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві проводять Дні корейської культури
Четвер, 29 березня 2018 17:08

В Мукачеві проводять Дні корейської культури

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Захід відбувається в рамках підготовки всеукраїнського молодіжного освітньо-культурного проекту World Leaders Camp-2018 для 2500 активних молодих людей з усієї України, керівників навчальних закладів, громадських організацій.

Метою заходу Korean Culture daу є культурний розвиток молоді, а також формування інноваційного мислення через пізнання інших культур та волонтерську діяльність. Сьогодні захід проводять в Мукачівському державному університеті.

В міськраді відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги з представниками корейської делегація. Серед учасників делегації  О Сон Гюн – професор, уповноважений делегат з культурно-освітніх заходів у східно-європейському регіоні,керівник проекту World Leaders Camp 2018 в Україні, Лі Йон Квон регіональний представник в Одеській області, Парк Сунгсу - ректор всеукраїнської філії університету International Mind Education Institute.

Головне, що пропагують корейці – привчати молодих людей до мотиваційних кроків, розкривати їх можливості та показувати світ. В Україні вони проводять лекції, навчання зі студентами. На Закарпатті сьогодні проводилися зустрічі з молоддю. Також корейські науковці як позитив відзначають той факт, що в Україні міські голови першочергову за мету ставлять розвиток економіки та добробуту громади.

Молоді міста вони пропонували долучатися до просвітницьких проектів. Також було обговорено можливості співпраці в гуманітарній сфері з містом Мукачевом.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 348 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація