Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Проекти рішень міської ради/Проекти рішень чергової сесії міської ради від 31 січня 2019 року
Середа, 02 січня 2019 10:29

Проекти рішень чергової сесії міської ради від 31 січня 2019 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про Звіт міського голови про підсумки роботи Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік.

2. Про внесення змін до персонального складу міської комісії з безпеки дорожнього руху в м. Мукачеві.

3. Про затвердження звіту про оцінку орендованого майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, вул. Федорова Івана, б/н.

4. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

5. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

6. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

7. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Мукачівська центральна районна лікарня» у новій редакції.

8. Про затвердження Порядку утворення спостережної ради та Положення про спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Мукачівська Центральна районна лікарня».

9. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

10. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках бюджетними установами міста Мукачева на 2019 рік.

11. Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування дітей у закладах освіти м. Мукачева на 2018-2020 роки у новій редакції.

12. Про внесення змін у структуру та штат управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

13. Про розроблення детального плану території по вул. Духновича Олександра в місті Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови.

14. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

15. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.

16. Про затвердження Програми благоустрою міста Мукачево на 2019-2020 роки в новій редакції.

17. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік.

Прочитано 702 разів

ГАЛЕРЕЯ