Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Проекти рішень міської ради/Проекти рішень чергової сесії міської ради від 25 квітня 2019 року
П'ятниця, 22 березня 2019 16:14

Проекти рішень чергової сесії міської ради від 25 квітня 2019 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

2. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти м.Мукачева.

3. Про врегулювання питань, пов'язаних з орендою нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 13.

4. Про затвердження Кодексу етичної поведінки посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Мукачівської міської ради, посадових осіб та інших працівників підприємств, установ, закладів, що перебувають у комунальній власності міста.

5. Про затвердження Бюджетного регламенту Мукачівської міської ради.

6. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік.

7. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Мукачева на 2018-2020 роки.

8. Про продовження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень, розташованих в будинку № 3 по вул. Штефана Августина в м. Мукачево.

9. Про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Мукачева”.

10. Про виділення житла для пільгової категорії осіб із числа учасників бойових дій в АТО.

11. Про затвердження Угоди про передачу права власності на активи УВКБ ООН шляхом пожертвування.

12. Про внесення доповнень в рішення 50-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 29.11.2018 року № 1229 “Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2019 рік”.

13. Про розробку містобудівної документації детального плану території земельної ділянки по вул.Коменського Яна Амоса,94А з метою зміни цільового призначення.

14. Про затвердження передавального акту Комунального підприємства Житлово ремонтно-експлуатаційного підприємства №5.

15. Про затвердження статуту Житлово ремонтно-експлуатаційного підприємства № 3 в новій редакції.

16. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

17. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

18. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

19. Про сервітутне землекористуваннята затвердження істотних умов договорів.

20. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.

21. Про реєстрацію права комунальної власності на нерухоме майно, яке належать територіальній громаді міста Мукачева в особі Мукачівської міської ради.

22. Про включення в перелік майна комунальної власності для продажу шляхом викупу підвальних нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Мукачево, вул. Беляєва Павла космонавта, 7.

23. Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Мукачево пам'ятника Святому Мартину.

24. Про внесення змін до Програми капітального ремонту об'єктів комунальної власності м.Мукачева на 2019 - 2020 роки, затвердженої рішенням 51-ої позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018 р. № 1258.

25. Про внесення змін у Додаток 1 до рішення 54 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 28.02.2019 №1319 «Про затвердження Складу Технічної ради по розгляду проектів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об'єктів комунальної власності при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради».

26. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2019 році шляхом аукціону.

27. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51-ої позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018р. № 1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік”.

28. Про затвердження актуалізації звіту про оцінку частини нежитлового приміщення майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1 та розрахункової орендної ставки.

29. Про призначення щомісячної стипендії Мукачівської міської ради кращим спортсменам і тренерам м. Мукачева на 2019 рік.

30. Про створення комунального некомерційного підприємства «Агенція розвитку» Мукачівської міської ради.

31. Про затвердження детального плану території по вул. Духновича Олександра в місті Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови.

Прочитано 465 разів

ГАЛЕРЕЯ