Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Проекти рішень міської ради/Проекти рішень чергової сесії міської ради від 26 вересня 2019 року
Вівторок, 27 серпня 2019 14:49

Проекти рішень чергової сесії міської ради від 26 вересня 2019 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про затвердження списку обдарованої і талановитої учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, стипендіатів Мукачівської міської ради на 2019-2020 навчальний рік.

2. Про затвердження Положення про секретаріат ради (нова редакція).

3. Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

4. Про затвердження Положення про відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради у новій редакції.

5. Про затвердження Положення про відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (нова редакція).

6. Про затвердження Положення про нагородження Почесною Грамотою, Грамотою, Подякою виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

7. Про затвердження Положення про відділ економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

8. Про затвердження Положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

9. Про затвердження Положення про відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

10. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік.

11. Про затвердження Положення про відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

12. Про внесення змін до міської Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям м.Мукачева на 2019-2020 роки.

13. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

14. Про затвердження Положення про архівний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

15. Про затвердження Положення про господарський відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

16. Про затвердження Положення про службу персоналу виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

17. Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

18. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

19. Про затвердження Статуту Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівпастранс» (нова редакція).

20. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

21. Про затвердження Положення про Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

22. Про затвердження Положення про Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради (нова редакція).

23. Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

24. Про затвердження Положення про фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

25. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018 р. № 1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік”.

26. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади” у новій редакції.

27. Про затвердження Положення про відділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

28. Про внесення змін до Програми капітального ремонту об'єктів комунальної власності м.Мукачева на 2019 - 2020 роки, затвердженої рішенням 51-ої позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018 р. № 1258.

29. Про затвердження Положення, структури, штату та загальної чисельності відділу державного архітектурно-будівельного контролю Мукачівської міської ради.

30. Про внесення змін до рішення Лавківської сільської ради від 21 грудня 2018р. № 509 «Про Лавківський сільський бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 23 січня 2019 року затвердженими рішенням № 519, від 13 березня 2019 року затвердженими рішенням № 543, від 05 квітня 2019 року затвердженими рішенням № 557, від 12 червня 2019 року затвердженими рішенням № 576, від 03 липня 2019 року затвердженими рішенням№ 599).

31. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту села Лавки Мукачівського району на 2019 рік.

32. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Дерценської сільської територіальної громади села Дерцен Дерценської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

33. Про внесення змін до рішення Нижньокоропецької сільської ради від 21 грудня 2018р. №194 «Про Нижньокоропецький сільський бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 28 лютого 2019 року затвердженими рішенням №202, від 14 березня 2019 року затвердженими рішенням №212, від 09 квітня 2019 року затвердженими рішенням №213, від 06 травня 2019 року затвердженими рішенням №223) від 22 серпня 2019 року затвердженими рішенням №1476.

34. Про затвердження Положення про Мукачівську міську премію імені Олександра Духновича (нова редакція).

35. Про затвердження Персонального складу комісії по присудженню Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича.

36. Про внесення змін до Програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2019-2020 роки.

37. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

38. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

39. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.

40. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

41. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

42. Про затвердження Положення про Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

43. Про затвердження Положення Управління освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

44. Про передачу матеріальних цінностей у тимчасове безоплатне користування.

45. Про надання згоди на добровільне приєднання Жнятинської сільської територіальної громади села Жнятино Жнятинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

46. Про затвердження структури та штатної чисельності комунальної установи “Центр громадськості та національних культур” Мукачівської міської ради.

47. Про внесення змін до Програми «Реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території м. Мукачево на 2019-2020 роки».

48. Про внесення змін у структуру, штат та чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради.

49. Про затвердження на посаду заступника міського голови.

50. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради.

Прочитано 646 разів

ГАЛЕРЕЯ