Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Бюджет Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік
Четвер, 05 грудня 2019 17:46

Бюджет Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

5-го грудня 2019 року на позачерговій сесії Мукачівської міської ради прийнято бюджет Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, який сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», рекомендацій Міністерства фінансів України щодо формування місцевих бюджетів та інших законодавчих актів, які стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Обсяг доходів бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік розраховано у сумі 1 043,5 млн.. грн., що на 157,2 млн. гривень менше очікуваних надходжень 2019 року за рахунок переданих видатків на оплату пільг житлових субсидій, державних допомог на фінансування державного бюджету.

Обсяг ресурсу загального фонду бюджету Мукачівської міської ОТГ на 2020 рік прогнозується в сумі 946,9 млн. грн., із них - податки і збори та інші доходи в сумі 749,9 млн. грн., (в тому числі за рахунок надходжень територіальних громад, що приєдналися - 25,8 млн. грн.), що на 15,0 відсотків або на 97,7 млн. грн. більше очікуваних надходжень 2019 року.

Основними дохідними джерелами бюджету в частині доходів загального фонду міського бюджету залишається:

ü податок та збір на доходи фізичних осіб, який має забезпечити 64,3 відсотків надходжень, що в сумі становить 481,7 млн. грн.

ü місцеві податки і збори питома вага, яких у загальних доходах складає 21 відсоток, що в сумі становить 157,5 млн. грн.;

ü акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, який складає 9,3 відсотків та в сумі становить 69,5 млн. грн.

ü Доходи спеціального фонду (без трансфертів) визначені у загальній сумі 96,6 млн. грн., в тому числі бюджет розвитку – 54,1 млн. грн.

Бюджет розвитку формується за рахунок 3 джерел:

- надходження коштів від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності в сумі 13,0 млн. грн.;

- надходження коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності в сумі 38,6 млн. грн.;

- надходження коштів від пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту в сумі 2,5 млн. грн.

- Щодо форування видаткової частини бюджету Мукачівської ОТГ то

Загальний фонд міського бюджету планується з профіцитом а спеціальний фонд - з дефіцитом у сумі 146,0 тис. грн. джерелом покриття якого є кошти, що передаються із загального фонду бюджету до спеціального фонду бюджету розвитку.

Із загального фонду бюджету на галузь освіта спрямовано 403,7 млн. грн., в тому числі 157,5 млн. гривень за рахунок освітньої субвенції, із них на оплату праці з нарахуваннями освітнім працівникам спрямувати 339,7 млн. гривень, на енергоносії 25,6 млн. гривень, на оплату харчування учнів освітніх закладів-13,8 млн. гривень виходячи з денної грошової норми в Дитячих навчальних закладах 38 гривень в загальноосвітніх школах для учнів 1-11 класів з числа пільгових категорій 8 гривень. На видатки розвитку пропонується спрямувати 1,6 млн. гривень.

По галузі Охорона здоров’я передбачається спрямувати 65,9 млн. гривень, в тому числі 34,6 млн. гривень за рахунок медичної субвенції, яка планується надавати лише у січні-березні 2020 року.

На оплату праці з нарахуваннями пропонується направити кошти в сумі 25,2 млн. гривен., на медикаменти - 6,8 млн. гривень, на оплату енергоносіїв 10,3 млн. гривень, на реалізацію програми забезпечення пільговими рецептами мешканців Мукачівської міської ОТГ 21,5 млн. гривень.

На галузь культура і мистецтво пропонується спрямувати 39,7 млн. гривень, в тому числі на реалізацію Програми розвитку культури 3,7 млн. гривень.

Вцілому на реалізацію місцевих програм заплановано видатки в сумі 219,2 млн. гривень., в тому числі:

Додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської об"єднаної територіальної громади"– 30,0 млн. грн.

Забезпечення прав окремих пільгових категорій громадян з числа жителів Мукачівської міської об"єднаної територіальної громади на пільговий проїзд та пільговий телефонний зв"язок – 12,0 млн. гривень.

Програма благоустрою міста 75,8 млн. гривень

На проведення поточних ремонтів доріг, тротуарів передбачено видатки в сумі 34,0 млн. гривень.

Видатки на проведення робіт капітального характеру в бюджеті Мукачівської міської ОТГ передбачено в сумі 200,0 млн. гривень.

Система бюджетного вирівнювання передбачає горизонтальне вирівнювання податкоспроможності територій залежно від рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб у розрахунку на одного жителя, шляхом передачі трансфертів. Обсяг реверсної дотації для бюджету Мукачівської міської ОТГ у 2020 році передбачається в сумі 43,5 млн. гривень.

Бюджет Мукачівської міської ОТГ є збалансованим!!!

Прочитано 138 разів

ГАЛЕРЕЯ