Четвер, 20 лютого 2020 17:31

Внесено зміни до бюджету громади на 2020 рік

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Внесено зміни до бюджету громади на 2020 рік

Рішенням 74-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 22.02.2020 року «Про внесення змін до міського бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» до бюджету внесені наступні зміни:

  • Беручи до уваги пропозиції головних розпорядників коштів місцевого бюджету, розподілено залишок коштів, що склався на 01.01.2020 року по загальному фонду бюджету в сумі 9 256,6 тис. грн, в тому числі за рахунок залишку коштів медичної субвенції - 3 862,7 тис. грн та по спеціальному фонду бюджету – в сумі 6 239,6 тис.грн, спрямувавши його на проведення капітальних ремонтів комп’ютерного обладнання та приміщень відділень Мукачівської ЦРЛ – 1,4 млн.грн; придбання меблів та медичного обладнання для Мукачівської ЦРЛ – 3,4 млн.грн.; на проведення поточних ремонтів приміщень закладів освіти та закладів культури – 2,6 млн.грн.; на реалізацію програми Розвитку громадянського суспільства – 1,0 млн.грн; на видатки розвитку для проведення робіт з капітальних ремонтів , реконструкції, будівництва об’єктів комунальної власності пропонується спрямувати – 6,7 млн.грн.
  • Здійснено перерозподіл коштів обсягів бюджетних призначень у межах загального обсягу бюджету, зокрема зменшено обсяг бюджетних призначень по видатках розвитку в сумі 6,4 млн. грн , перерозподіливши їх на видатки споживання.
  • Також затверджено зміни до розподілу коштів на здійснення заходів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів бюджету розвитку, та зміни до розподілу видатків на реалізацію місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів бюджету громади.

Фінансове управління Мукачівської міської ради

Прочитано 27 разів

ГАЛЕРЕЯ