Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Внесено зміни до міського бюджету Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік
Вівторок, 17 березня 2020 16:49

Внесено зміни до міського бюджету Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Рішенням позачергової 75-сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 17.03.2020 року до міського бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік затверджено такі зміни:

Збільшено обсяги дохідної та видаткової частини бюджету на 6 420, 9 тис. грн. за рахунок коштів освітньої субвенцій з державного бюджету для оплати праці з нарахуваннями.

Внесено зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах міського бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів місцевого бюджету, шляхом зменшення видатків капітального характеру, спрямувавши зокрема кошти на видатки відділу охорони здоров’я в обсязі 4,0 млн.грн для оснащення обладнанням інфекційних відділень інтенсивної терапії для дорослих та 1,0 млн.грн на закупівлю дезинфікуючих засобів, швидких тестів для обстеження на COVID-19, засобів індивідуального захисту (протиепідемічних костюмів, біозахисних костюмів, масок медичних тощо) .

Збільшено обсяг резервного фонду міського бюджету на 6,0 млн.грн.

Затверджено зміни до розподілу коштів бюджету розвитку за об’єктами та зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

Фінансове управління Мукачівської міської ради

Прочитано 38 разів

ГАЛЕРЕЯ