Середа, 13 червня 2018 11:39

Засідання виконкому 12 червня 2018 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На засіданні виконкому 12.06.2018 погоджено розміщення відкритого майданчику на землях комунальної власності площею 72,2 кв.м біля кафе «9-А Авеню» по вул. Росвигівська, 9.

Відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури доручено виготовити та видати паспорт встановлення відкритого майданчика.

Після отримання паспорту встановлення відкритого майданчику фізичній особі-підприємцю запропоновано 5-ти денний термін звернутися до центру надання адміністративних послуг (пл.Духновича Олександра, 2 ЦНАП) для укладання договору сервітутного землекористування.

З метою впорядкування поштових адрес та проведення процедури реєстрацїі об'єктів нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав, на черговому засідання виконкому, яке відбулося 12.06.2018 прийнято рішення «Про поштові адреси». Нові адреси присвоєно житловим будинкам та земельним ділянкам, що належать громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян та клопотання підприємств і організацій , відповідно до ст. 40 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішив укласти договори про пайову участь (внесків) замовників (юридичних, фізичних осіб) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Мукачева на загальну суму 620,029 тис.грн.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 192 разів

ГАЛЕРЕЯ