Вівторок, 04 червня 2019 16:51

Засідання архітектурно-містобудівної ради

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося 03 червня 2019 року було розглянуто 18 звернень з питань архітектури та містобудування. Схвалені наміри будівництва торгово-офісної будівлі з житловими квартирами по вул. Данила Галицького,21 та реконструкції медичного центру по вул. Ярослава Мудрого,23А. Рекомендовано надати містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції нежитлових приміщень по вул. Берегівська, 35 та на зміну цільового призначення частини житлового будинку під об'єкт комерційного призначення за адресою вул.Роглєва Миколи,5.

Прийнято рішення надати будівельні паспорти на будівництво індивідуальних житлових будинків на приватних земельних ділянках по вул.Підгорянська, 48, вул.Гуци - Венеліна Юрія,10. Відхилено на доопрацювання звернення про реконструкцію житлового будинку по вул.Єпархіальна, 10 з рекомендаціями заявнику переглянути наміри забудови та максимально зберегти вистрій фасадів та декоративне оздоблення будівлі, яка є фоновою забудовою та формує характерне міське середовище міста. Також доручено земельній комісії розглянути, виїздом на місце, наміри забудови земельної ділянки по вул. Ромжі Теодора,14 А з організацією заїзду з вул.Зріні Ілони через територію домоволодінь № 151 та 153. Відділу архітектури та містобудування на чергове засідання виконкому винести питання про підтвердження поштових адрес власним житловим будинкам для внесення до єдиного Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Схвалена концепція розміщення сезонної тераси магазину «Spar» на привокзальній площі, заявника ознайомлено з вимогами закріплення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності.

Управління комунальної власності та архітектури

Виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 373 разів

ГАЛЕРЕЯ