Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/Звіт відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури за другий квартал 2019 року.
Вівторок, 09 липня 2019 12:09

Звіт відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури за другий квартал 2019 року.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1. Відділом архітектури та містобудування за звітній період розглянуто 406 звернень громадян та клопотань підприємств.

2. На виконання ст.40 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”:

- підготовлено 11 договорів про пайову участь (внесок) замовника (юридичною, фізичною особою) у створенні розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Мукачева

- на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста від забудовників (інвесторів) до міського бюджету за звітній період року надійшло 775,671 тис. грн,

- проведено 3 засідання комісії з питань залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста забудовників до міського бюджету.

3. Працюємо за системою «єдиного вікна» через Центр надання адміністративних послуг:

- надано 19 містобудівних умов і обмежень на забудову земельних ділянок:

- видано 35 будівельних паспортів на будівництво індивідуального житла та господарських будівель;

- погоджено 1 паспорт відкритого майданчика біля стаціонарного закладу ресторанного господарства;

- продовжено 4 паспорти відкритих майданчиків біля стаціонарних закладів ресторанного господарства;

- видано 33 викопіювань з плану зонування (Зонінгу), (містобудівна документація “План зонування міста Мукачева (зонінг)”, яка затверджена рішенням 10 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради №154 від 31 березня 2016року)

пл. Духновича Олександра, 2, м. Мукачево,

Закарпатська обл., Україна, 89600

тел.: 2-10-78, 2-10-47 http://mukachevo-rada.gov.ua

код ЄДРПОУ 41242244

sq. Dukhnovych Oleksandr, 2, city Mukachevo,

Transcarpathian reg., Ukraine, 89600

tel.: 2-10-78, 2-10-47 http://mukachevo-rada.gov.ua

Registration code 41242244

- видано 25 ситуаційних планів М 1:2000.

- видано 7 довідок про перейменування вулиць, площ, провулків міста Мукачева.

Видано 33 висновків щодо погодження проектів відведення земельних ділянок.

Підготовлено 8 проектів рішень виконкому про присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомого майна, 88 об'єктам нерухомого майна присвоєно нові поштові адреси. Підготовлено 2 проекти рішення виконкому про переведення садових будинків у жилі.

5. З питань архітектури

- проведено 12 архітектурно-містобудівних рад з питань розміщення об'єктів архітектури та містобудування.

Надано дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки по вул.Берегівська, 41А з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на «для будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

Надано дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки по вул.Коменського Яна Амоса, 94А з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на «для будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

Надано дозвіл на розробку містобудівної документації детального плану території житлової та громадської забудови в районі вулиць Бейли Бартока та Легоцького Тиводара.

Надано дозвіл на розробку містобудівної документації детального плану території житлової та громадської забудови по площі Кирила і Мефодія,13.

Затверджено детальний план території по вул. Миру,19 в місті Мукачево що включає земельну ділянку кадастровим номером 2110400000:01:001:1220 з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Затверджено детальний план території по вул. Духновича Олександра,89 в місті Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови.

Оприлюднено графічні та текстові матеріали та звіт СЕО для громадського обговорення детального плану (коригування) території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул.Монастирської міста Мукачева.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 64 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація