Середа, 07 серпня 2019 08:43

Засідання архітектурно-містобудівної ради

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося 05 серпня 2019 року було розглянуто 14 звернень з питань архітектури та містобудування. Рекомендовано надати містобудівні умови і обмеження будівництво пішохідного мосту через річку Латорицю (в районі Черемшина -Росвигово). Наміри будівництва відповідають містобудівній документації (генплану міста та Плану Зонування території), покращить пішохідні зв'язки між житловими районами Черемушки - Росвигово, впорядкує благоустрій і екологічний стан прилеглої території. Проектований пішохідний міст являє собою багатопрогонову балку з металоконструкцій загальною шириною 2,48 м по торцях балок шириною проходу 2.0 м, довжиною 155,93 м.погон., максимальною висотою 8,7м від підошви залізобетонного поширення фундаменту, обперта шарнірно на існуючі опори дюкера. Тротуари – по сталевому настилу з листа, товщиною 8 мм. Огородження мосту сталеве, висотою 1.2 м, для МНГ – поруччя на висоті 0,9 м. Пішохідний міст забезпечується опорами зовнішнього освітлення (ліхтарі), пандусами заїзду для МГН, організовано водовідведення.

Схвалено проектні пропозиції на будівництво складу на території Мукачівського АТП 12106 по вул.Свято-Михайлівська,1, а також ескізні наміри завершення будівництва майстерні з вбудованими торгово-офісними приміщеннями по вул.Крилова Івана,97.

Прийнято рішення надати будівельні паспорти на будівництво індивідуальних житлових будинків та господарських споруд на приватних земельних ділянках по вул.Кропивницького Марка,13, вул.Ужгородська,132, вул.Берегівська,41А, вул.Графа фон Шенборна,26. Доручено відділу архітектури та містобудування на чергове засідання виконкому винести питання «Про присвоєння поштових адрес».

Зобов'язано орендарів торгових приміщень по вул. Федора Івана,5 привести фасад будівлі, де розташовано магазин «Копійочка», у відповідність за затвердженого паспорту оздоблення фасадів.

Управління комунальної власності та архітектури

Виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 85 разів

ГАЛЕРЕЯ