Понеділок, 19 серпня 2019 11:44

В’їзний знак розкаже про твоє місто

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мер дав завдання архітекторам розробити знаки, які символізуватимуть велику історію міста.

За архітектурними правилами на в’їзному знаку розміщуються основні відомості, дати утворення населеного пункту, герб, карта і будь-яка інша інформаційна довідка. Його повинно бути добре видно за принципами фронтальної композиції як з боку в’їзду в місто, так і з боку виїзду з нього. В’їзний знак – своєрідна невелика візитна картка міста, Він каже про саме місто, його красу, чистоту і порядок.

Ескізні пропозиції мають передбачати заходи щодо візуального сприйняття знаку в нічний час.

В’їзний знак рекомендується виконувати з довговічних матеріалів (бронза, граніт, природні камені тощо). У виконання скульптурної композиції перевага надається граніту, природному каменю, як довговічному матеріалу.

В’їжджаючи в будь-яке незнайоме місто, перше, що ми зустрічаємо на своєму шляху, – це так званий в'їзний знак, який служить не тільки естетично привабливим елементом, а й своєрідним інформаційним щитом, що надає певну відомість про місто. Він відноситься до елементів міського дизайну, без якого не обходиться практично будь-який населений пункт. Завжди приємно, пізнавально і разом з тим цікаво проїжджати населені пункти, при в’їзді в які розташовуються нестандартні в’їзні знаки. Та й після поїздки найбільше запам'ятовуються міста з унікальними знаками, а стандартні назви швидко забуваються. У більшості українських міст в’їзди стандартні: бетонні чи металеві літери, герб, інколи рік заснування.

Запрошуємо долучитися всіх бажаючих до творчого процесу. Всі пропозиції розглядатимуться фахівцями архітектурно-містобудівної ради. Переможця буде визначено на конкурсній основі.

Прочитано 109 разів

ГАЛЕРЕЯ