Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури /У місті Мукачево проведуть громадське обговорення щодо розроблення нового малого герба
Четвер, 22 серпня 2019 14:53

У місті Мукачево проведуть громадське обговорення щодо розроблення нового малого герба

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Виконавчий комітет міської ради виносить на розгляд та обговорення територіальної громади міста ініціативу комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків в місті Мукачево про розроблення нового малого герба Мукачева, на якому було б втілено зображення Святого Мартина в образі вершника, який ділиться зі знедоленим частиною свого плаща.

Бажаючі висловитися з даного приводу можуть звертатися у ЦНАП письмово, на ім’я міського голови, за адресою: 89600, площа Духновича Олександра,2, м. Мукачево, Закарпатська область; електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Також можна звертатися через офіційний сайт Мукачівської міської ради. Усі думки будуть враховані під час підведення підсумків громадського обговорення.

Довідка: Діючий герб затверджено геральдичною спілкою України, є офіційною символікою міста Мукачева з 1999 року. Автор герба Андялошій Олександр Іванович — Заслужений архітектор України.

Малий герб міста Мукачева: закомпонований на щиті розміром 1000 х 700 мм, синього кольору, на щиті зображений Святий Мартин – покровитель міста Мукачева в постаті Єпископа з щитом в правій руці, який відповідає легенді. Елементи на щиті меч та червона плащаниця притаманні особистості Святого Мартина. Кольорове вирішення герба відповідає геральдичним ознакам прапору міста. В лівій руці – посох – символ Епископа. Ореол над головою – ознака святості.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Герб

Прочитано 127 разів

ГАЛЕРЕЯ