Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/Оголошення конкурсу з проведення експертної оцінки земельних ділянок, що підлягають передачі у власність шляхом викупу
П'ятниця, 29 листопада 2019 09:32

Оголошення конкурсу з проведення експертної оцінки земельних ділянок, що підлягають передачі у власність шляхом викупу

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради інформує про оголошення конкурсу з проведення експертної оцінки земельних ділянок, що підлягають передачі у власність шляхом викупу:

№ п/п

Назва юридичної особи/

прізвище та ініціали

фізичної особи

Адреса земельної ділянки,

м. Мукачево

Площа

земельної ділянки,

га

Цільове призначення

земельної ділянки

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Карпатська сіль"

вул. Крилова Івана, 92

0,4621

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02 згідно КВЦПЗ)

2.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Карпатська сіль"

вул. Крилова Івана, 92

0,0708

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02 згідно КВЦПЗ)

Для участі в конкурсі претенденти надають таку конкурсну документацію:

- заяву на участь у конкурсі за формою;

- копії установчих документів претендента;

- копії кваліфікаційної документації оцінювачів, які працюють та будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки землі, підписання звіту про оцінку землі, завірені їхніми особистими підписами;

- копії сертифікатів та ліцензій на право здійснення оціночної діяльності, виданих відповідними органами;

- інформацію про претендента (резюме).

Копії документів мають бути завірені в установленому порядку.

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаних конвертах (окремий конверт для кожної пропозиції) і мають містити пропозиції щодо вартості робіт (калькуляціївитрат) та термін на виконання робіт. Конкурсні пропозиції особисто подаються до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради або надсилаються на адресу Мукачівської міської ради поштою (просимо учасників конкурсу врахувати час на доставку поштового відправлення адресату та направити свої конкурсні пропозиції завчасно).

Термін подання заяв на конкурс – до 13.12.2019 р. включно.

Конкурс відбудеться 18.12.2019р. о 11.00 в малій сесійній залі Мукачівської міської ради, м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2. Тел. для довідок: 050-968-54-30.

Прочитано 148 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 листопада 2019 09:36

ГАЛЕРЕЯ