Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/До відома власників (користувачів) земельних ділянок, суміжних із земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: м. Мукачево, вул. Коцаки б/н (Об’їзна,31)
Вівторок, 06 червня 2017 12:26

До відома власників (користувачів) земельних ділянок, суміжних із земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: м. Мукачево, вул. Коцаки б/н (Об’їзна,31)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

16 червня 2017 року об 11.00 сертифікований інженер — землевпорядник Сентімрей Н.В., представник Мукачівської міської ради в особі в.о.начальника управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Лавренко О.О., а також представники Комісії із здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства на території Мукачівської міської ради в присутності власників (користувачів) суміжних земельних ділянок будуть здійснювати погодження меж земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться в м.Мукачево по вул. Коцаки б/н (Об’їздна, 31) площею 4,1922га. Прохання до всіх власників (користувачів) суміжних земельних ділянок, в т.ч. представників Мукачівського районного управління ГУМНС України в Закарпатській області; ПП “Селена”; Мукачівського вищого професійного училища №3; громадян Дзьобак В.П., Боднар І.І., Павлій Г.І., Сидоран Р.І., Кушнір Р.Б., Пашко М.Ф., Мучичка М.А., Бейса І.А., Маргітич В.Ю., Фегер В.А., Безега М.В., Безега Ф.Ф., Мартин М.В., Фучко О.Л., Бубещук Г.Ф. - бути присутніми у вказаний день та годину за адресою: м.Мукачево по вул. Коцаки б/н (Об’їзна,31).

У разі не з'явлення власників (користувачів) суміжних земельних ділянок або їх законних представників, буде прийнято рішення про мовчазну згоду вказаних фізичних та юридичних осіб на погодження меж даної земельної ділянки.

Телефон для узгодження організаційних питань: 050-968-54-30.

Прочитано 1216 разів

ГАЛЕРЕЯ