Версія для друку
Четвер, 10 травня 2018 09:21

Оголошено конкурс на найкращий мурал на Космонавта Бєляєва

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У Мукачеві оголошується конкурс на краще рішення художнього оформлення торцевої стіни будівлі по вул. Бєляєва Павла космонавта,7. Реєструватися та подавати роботи можна до 28 травня. Замовником робіт є Химинець Ірина Василівна (власниця частини будівлі) за підтримки Мукачівської міської ради в особі відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури.

Організатори конкурсу будуть раді бачити в зображенні стилізовані образи пов'язані з містом над Латорицею. Проте цей образ є лише одним з варіантів, конкурсанти можуть використовувати інші теми.

Учасники конкурсу за бажанням можуть зробити відповідні до ідеї муралу ескізні пропозиції які б обіграти середовище - навколишні споруди, дизайн прилеглого майданчика, пішохідний перехід тощо.

До участі у конкурсі запрошуються художники, що працюють у будь-якій техніці. Попередній досвід створення зображень саме в формі муралу не є обов’язковим.

На етапі реєстрації на конкурс потенційні конкурсанти подають зображення своїх попередніх робіт образотворчого мистецтва. Переможець отримує замовлення та можливість реалізації проекту.

Роботи приймають до 28 травня 2018 включно.

Контактні особи:

Химинець Ірина (замовник) 0505139256

Майданевич Яна (реєстрація учасників) 0501564134.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 484 разів
Управління комунальної власності та архітектури

Останні з Управління комунальної власності та архітектури

Схожі матеріали (за тегом)