Відділ архітектури та містобудування

Відділ архітектури та містобудування (13)

 

Вчора під керівництвом міського голови Андрія Балоги відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, де були розглянуті ескізні пропозиції скульптурних композицій із використанням бронзових фігурок гусей, які стануть об'єктами привабливості для гостей та туристів історичного міста над Латорицею.

Щороку 11 листопада грандіозним святом на площі Кирила і Мефодія Мукачево відзначає День святого Мартина – покровителя міста. Як відомо, Святий Мартин зображений на гербі Мукачева.

Запрошений на засідання ради Ігор Бондаренко, відомий підприємець, ознайомив присутніх з макетом музичної шарманки з бронзовими рухливими фігурками який планується встановити біля кондитерської лавки по вул. Достоєвського, а також ескізами скульптур гусей, які є однією з традиційних складових свята Мартина.

Було запропоновано розмістити 11 бронзових фігурок гусей (символічно даті 11 листопада) в пішохідній частині міста по туристичному маршруту історико-архітектурної спадщини міста. Однією із запропонованих ідей є: біля кожної скульптури розмістити фрагменти текстів із історії міста Мукачева, легенд, рядків гімну міста, історичні довідки туристичного маршруту.

Відділу культури міськвиконкому дано доручення підготувати тематичні текстові матеріали.

Запрошуємо долучитися до визначення місць для встановлення бронзових фігурок гусей в історичній частині міста. Чекаємо на Ваші пропозиції! Креативний підхід матиме переваги в даному питанні!

Відділ архітектури та містобудування міськвиконкому

 

На черговій сесії Мукачівської міськради депутати схвалили проект розроблення детального плану територій у підніжжя Замкової гори для організації автостоянки. У підніжжя замку планують облаштувати стоянку автотранспорту, розвороту екскурсійних автобусів та провести благоустрій прилеглої території. На сесії схвалили розробити детальний план територій у підніжжя Замкової гори на комунальних землях міста Мукачева.

Погоджений детальний план територій відповідно до чинного законодавства буде подано  на розгляд та затвердження до міської ради.

Мукачівська міськрада

 

Міські депутати затвердили програму проведення експертизи містобудівної документації Генерального плану міста Мукачева (коригування). Фінансовий ресурс програми становить майже 60 тисяч гривень.

 

Відповідне рішення прийняли вчора депутати міської ради на черговій сесії міськради.

 

В Мукачівському міськвиконкомі відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому було розглянуто 13 проектних пропозицій по будівництву та реконструкції об єктів. Фахівцями ради схвалено 10 ескізних проектів, відділом архітектури та містобудування на чергове засідання виконкому готуються проекти рішень щодо надання містобудівних умов і обмежень на забудову земельних ділянок з врахуванням рекомендацій архітектурно-містобудівної ради.

ГАЛЕРЕЯ