Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури /Відділ архітектури та містобудування/На черговій сесії Мукачівської міської ради прийнята міська Програма створення (оновлення) містобудівної документації на території м. Мукачево на 2018-2020 роки
Понеділок, 04 грудня 2017 17:06

На черговій сесії Мукачівської міської ради прийнята міська Програма створення (оновлення) містобудівної документації на території м. Мукачево на 2018-2020 роки

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Програма спрямована на розроблення та оновлення містобудівної документації для використання при наданні земельних ділянок для різних потреб, забудові міста і забезпечення зовнішніми інженерними комунікаціями.

В сучасних умовах і потребах у містобудівній діяльності, використанні територіальних ресурсів, зміни напрямків і пріоритетів в господарській діяльності на території міста виникає об'єктивна необхідність коригування наявної мiстобудiвної документації.

Виконання програми дасть можливість налагодити дієвий контроль за дотриманням чинних законодавчих і нормативних актів у сфері містобудування, регулювання забудови та використання території міста, врахування державних, громадських та приватних інтересів під час забудови територій.

Дану програму спрямовано для вирішення питання фінансового забезпечення здійснення умов комплексного забезпечення містобудівною документацією міста Мукачева і розрахована на період з 2018 по 2020 рік включно.

Програмою передбачено створення картографічної основи М 1:2000, проведення експертизи генерального плану (коригування) м.Мукачева, виготовлення детальних планів території, розробка плану червоних ліній території м.Мукачево, внесення змін до плану зонування територій.

Виконання завдань Програми потребує ресурсного та фінансового забезпечення у вигляді коштів міського бюджету м.Мукачева в розмірі 1 826 000 грн.

Прочитано 688 разів Останнє редагування Середа, 06 грудня 2017 12:02

ГАЛЕРЕЯ