Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/Відділ комунальної власності/В Мукачеві власника землі колишнього м’ясокомбінату зобов’яжуть сплатити податок за землекористування
Понеділок, 28 березня 2016 10:56

В Мукачеві власника землі колишнього м’ясокомбінату зобов’яжуть сплатити податок за землекористування

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Комісією із здійснення контролю управління комунальної власності Мукачівського міськвиконкому проведено обстеження земельної ділянки по вул. Верховинська, 2 (територія колишнього орендного підприємства "Мукачівський м’ясокомбінат") та опрацьовано наявні документи по посвідченню права оренди ПП «Кетон» - власника нерухомого майна на земельній ділянці загальною площею 2.9841га. Ділянка в запущеному стані, поросла чагарником , не використовується, тут облаштували стихійне сміттєзвалище.

З метою забезпечення захисту права територіальної громади міста Мукачева, як власника землі і права комерційного господарювання на ній, та здійснення заходів, що унеможливлюють зменшення поступлень до міського бюджету в частині плати за землекористування, Мукачівська міська рада ініціює питання щодо проплати за фактичне використання земельної ділянки по вул. Верховинська 2. У випадку невиконання даної вимоги міська рада буде вимушена звернутись в суд для примусового відшкодування втрат внаслідок недоотримання коштів та припинення права користування земельною ділянкою.

Мукачівська міськрада

Прочитано 10255 разів

ГАЛЕРЕЯ