Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
Середа, 10 жовтня 2018 16:46

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

Організатор перевезень – виконавчий комітет Мукачівської міської ради.

Робочий орган – Мукачівське міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління».

Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів.

Об’єктом конкурсу вважається кожний окремий маршрут.

Screenshot 1

Умови перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування:

У конкурсі щодо визначення автомобільного перевізника можуть брати участь пасажирські перевізники:

1. Які мають ліцензію на той вид послуг, що виноситься на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

2. Які мають достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для міського сполучення.

3. Відповідають вимогам, які викладені у статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме:

- виконують вимоги законодавчих і нормативно-правових актів у галузі транспорту;

- утримують транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечують їх зберігання відповідно до законодавства;

- забезпечувати проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв;

- забезпечують контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;

- організовують проведення періодичного навчання водіїв методам надання домедичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;

- забезпечують умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства;

- забезпечують проведення стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту;

- забезпечують безпеку дорожнього руху;

- забезпечують водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів.

- автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше зобов'язані організовувати підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов'язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п'ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки - у термін один раз на три роки в порядку визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.

4. Забезпечують виконання вимог законодавства з питань охорони праці;

5. Забезпечують водіїв санітарно-побутовими приміщеннями й обладнанням;

6. Забезпечують обґрунтовану структуру парку автобусів, що працюватимуть в межах визначеного об’єкта конкурсу на маршруті загального користування, технічними та екологічними показниками, а саме:

- автобуси місткістю понад 22 пасажири, крім водія, І класу, які призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, конструкція яких дає змогу пасажирам безперешкодно переміщуватись по салону;

- строк експлуатації автобусів не повинен перевищувати десять років (з дати випуску транспортного засобу) на день оголошення конкурсу.

7. Забезпечують водіїв формою однакового взірця.

8. Забезпечують резерв автобусів для зміни рухомого складу на автобусних маршрутах загального користування.

9. Здійснюють перевезення пільгових категорій пасажирів безкоштовно.

10. В своїй роботі керуються Правилами користування міським пасажирським транспортом (автобусами) у місті Мукачеві, затвердженими рішенням Мукачівської міської ради.

11. Здійснюють перевезення пасажирів у межах об’єкта конкурсу.

12. Дотримуються державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

13. Забезпечують належний рівень заробітної плати водіям.

14. Забезпечують роботу на міських автобусних маршрутах загального користування не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

15. У разі перемоги на конкретних об’єктах конкурсу транспортні засоби перевізника повинні бути обладнані автоматизованою системою оплати проїзду та системою GPS-моніторингу, а саме: комунікатор, валідатор, радіотермінал.

16. Перевізнику забороняється використовувати на маршрутах автобуси, переобладнанні з вантажних транспортних засобів, за винятком наявності протоколів випробувань таких автобусів.

17. Автобуси повинні відповідати вимогам безпеки, комфортності, охорони праці та екології, перебувати в належному технічному і санітарному стані.

18. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

19. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.

Подання документів для участі в конкурсі:

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою „з місцем водія/без місця водія”), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

8) анкету до заяви про участь у конкурсі;

9) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

-                      конверт (пакет) з позначкою «№1», який містить документи для участі в конкурсі.

-                      конверт (пакет) з позначкою «№2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Видача бланків заяв на участь у конкурсі встановленого зразка та прийом документів проводиться з дня оголошення конкурсу до 07.11.2018 року включно (17.00 год.) за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 20б, Мукачівське міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління», відділ пасажирських перевезень.

Проведення конкурсу відбудеться 21.11.2018 року о 11.00 год. у малому залі виконавчого комітету Мукачівської міської ради (2 поверх, пл. Духновича Олександра, 2).

Плата за участь у конкурсі:

Розмір плати за один об’єкт конкурсу відповідно до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування та затвердження плати за участь у конкурсі» від 07.07.2014 року № 126 становить 510 грн.

Плата за участь у конкурсі вноситься за такими реквізитами: ММКП «Ремонтно-будівельне управління», код ЄДРПОУ 34850918, р/р 26005104200700, банк АТ «Укрсиббанк», МФО 351005.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 2-35-55 ; 2-35-54; 2-30-86,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; 2-30-48, e-mail: u.mg@mukachevo-rada.gov.ua;

Заступник міського голови,

керуючий справами О. Галай

Прочитано 255 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація