Вівторок, 02 липня 2019 11:12

Прибирання кладовищ міста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Утримання кладовищ міста здійснюється міським комунальним підприємством «Ремонтно-будівельне управління». Систематично проводяться роботи по викошуванню трав'яної рослинності, обробки гербіцидом, завозу води, видаленню аварійних гілок та дерев, прибиранню та вивозу сміття з територій кладовищ міста.

У зв'язку з великим об’ємом робіт по місту, пов’язаних з погодними умовами, комунальники не завжди встигають проводити всі роботи на території міста одночасно. Просимо з порозумінням поставитися до даної ситуації та інформуємо всіх мешканців, що всі недоліки та зауваження буде враховано та усунуто.

Додатково повідомляємо, що відповідно до Закону України "Про поховання та похоронну справу", зокрема відповідно до ст. 30 - "Утримання в належному естетичному та санітарному стані могил, місць родинного поховання, колумбарних ніш, намогильних споруд і склепів здійснюється відповідно їх користувачами (власниками) за рахунок власних коштів".

Також хочеться зауважити, що не всі громадяни, які приходять на кладовище до могил дотримуються елементарних санітарних норм.

Просимо шанобливо ставитися один до одного та до місць останнього спочинку наших рідних та близьких! При прибиранні могил не забувайте виносити сміття у спеціально відведені для цього місця.

Дякуємо!

Управління міського господарства міськвиконкому

Прочитано 410 разів

ГАЛЕРЕЯ