Вівторок, 09 липня 2019 23:00

До уваги мешканців міста!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

В соціальних мережах почалося ретельне обговорення питання щодо несправного технічного стану дитячого ігрового майданчика, який розташований в центральній частині міста.

Інформуємо, що нещодавно до виконавчого комітету Мукачівської міської ради було звернення компанії «Рошен» з проханням взяти на баланс міста дану дитячу площадку. Праціниками Управління міського господарства було проведено інвентаризацію та підготовлено матеріали на засідання виконавчого комітету для взяття на баланс вказаного майна. Даний ігровий комплекс перейде на обслуговуванн Мукачівського міського комунального підприємства "Ремонтно-будівельне управління", працівниками систематично буде здійснюватися його техобслуговування та поточний ремонт.

9 липня 2019 року заплановано провести візуальний огляд дитячого ігрового майданчика, завдяки чому можна виключити виникнення небезпечних дефектів, які з'явилися внаслідок неправильної експлуатації, несприятливих кліматичних умов або ж дій сторонніх осіб. Зовсім трохи терпіння та ситуація виправиться на краще!

Управління міського господарства

Прочитано 124 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація