Середа, 21 серпня 2019 09:27

Комфорт та безпека жителів міста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як раніше повідомлялось, з метою комфорт-ного проживання мукачівців та підвищення рівня безпеки в місті Мукачево було заплановано про-ведення моніторингу всієї мережі вуличного освітлення, а саме освітлення вулиць, провулків, площ, внутрішньоквартальних проїздів, парків, скверів, дамб в темний час доби. Для моніторингу було організовано робочу групу в складі головного спеціаліста відділу інфраструктури та благоус-трою міста Управління міського господарства, енергетика Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» та представника Управління муніципальної ін-спекції Мукачівської міської ради.

Так, станом на сьогодні, інформуємо про те, що з 14 по 19 серпня 2019 року було проведено моніторинг по вулицях згідно переліку наведено-му нижче: Калабішки, Кооперативна, Токаря Михайла, Русина Василя, Хмельницького Богдана, Франка Івана (від переїзду до кінця вулиці), Береша Андрія, Росвигівська №1, 2,3,7, бульвар Гой-ди Юрія, Данила Галицького №45,51, Зелена (від вулиці Панаса Мирного до педучилища), Попо-ва Олександра, Панаса Мирного, Гузара, Дарвіна Чарльза, Немировича – Данченка Володимира, Коменського Яна Амоса, де було виявлено проблеми з вуличним освітленням. Бригаді електро-монтерів комунального підприємства було дано доручення усунути недоліки. В результаті роботи було виявлено що в шафах вуличного освітлення ТП-104, 2152необхідно здійснити заміну запо-біжників, ТП-104, 240 вимкнено автоматичні вимикачі, також слід зазначити що було виявлено два замикання на лінії.

На даний час вказані недоліку усунено. До-датково повідомляємо, що в ході моніторингу виявлено непрацюючі ліхтарі по вулицях: Росвигів-ська, Коменського Яна Амоса, Данила Галицького, бульвар Гойди Юрія, Сороча, Корятовича, Ве-рді Джузеппе, Ростовська, Робоча, Митрака Олександра. Роботи щодо заміни ліхтарів вуличного освітлення включено в поточний план робіт по ММКП «Ремонтно-будівельне управлін-ня».

Управління міського господарства міськви-конкому

Прочитано 126 разів

ГАЛЕРЕЯ