Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Проведено конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування
Четвер, 27 лютого 2020 16:16

Проведено конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проведено конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування

 

27.02.2020. року відповідно до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 21.01.2020 року №14 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади» відбулось засідання міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево. На конкурс виносилось 9 маршрутів, а саме: №1, №6, №8, № 10, №11, №13, №16, №17, №18. За результатами проведеного конкурсу, переможцями на маршрутах стали:

Маршрут №11 «вул. Духновича Олександра - Дитяча поліклніка» - ММКП "Мукачівпастранс";

Маршрут №8 «вул. Окружна - вул. Франка Івана» - ФОП Головачко Василь Іванович;

Маршрут №10 «вул. Митрополита Володимира – вул. Гвардійська» - ФОП Бідзіля Михайло Михайлович;

Маршрут №16 «вул. Франка Івана – вул. Коцюбинського Михайла» - ФОП Різак Михайло Михайлович;

Маршрут №13 «бульвар Гойди Юрія– вул. Тімірязєва Климента» - ФОП Русин Валерія Йосипівна;

Маршрут №17 «вул. Закарпатська – завод «Флекс»» - ФОП Габона Мирослав Яношович.

На маршрути №6 «вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал», №1 «ЗЗ МАФ – вул. Свято-Михайлівська», №18 «вул. Окружна – вул. Росвигівська» заяв про участь у конкурсі не надійшло. Тому, буде оголошено повторно конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у м. Мукачево за даними маршрутами.

В ході проведення конкурсу також було наголошено на необхідність забезпечення наявності у водіїв необхідної технічної документації на транспортний засіб, належним чином погоджених та затверджених паспорту маршруту та графіку руху.

Управління міського господарства міськради

Прочитано 87 разів

ГАЛЕРЕЯ