Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Ремонт внутріквартальних проїздів по вул.Підгорянська,4-4а, Морозова Миколи академіка, 3 та Верді Джузеппе,3-3а-5 обійдеться місту орієнтовно у 7 млн.грн.
Середа, 11 березня 2020 12:09

Ремонт внутріквартальних проїздів по вул.Підгорянська,4-4а, Морозова Миколи академіка, 3 та Верді Джузеппе,3-3а-5 обійдеться місту орієнтовно у 7 млн.грн.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Управлінням міського господарства Мукачівської міської ради оголошено тендер з реконструкції внутріквартальних проїздів по вул. Підгорянська, 4-4а, Морозова Миколи академіка, 3 та Верді Джузеппе, 3-3а-5 у м. Мукачево. Очікувана вартість закупівлі 7 464,216 тис.грн., подання пропозицій до 22.03.2020 року. Проєктом передбачено відновлення асфальтобетонного покриття на проїзній частині та тротуарах, влаштування автомобільних стоянок. Передбачається розібрати зруйновані бордюри та поребрики та влаштувати нові. Також буде влаштовано новий дитячий майданчик з травмобезпечним покриттям та металевою огорожею висотою 0,6 м. Для забезпечення водовідведення передбачено влаштування зливо приймальних колодязів та водовідвідних лотків., а для підвищення безпеки руху буде влаштовано дорожні знаки та вуличне освітлення.

Управління міського господарства міськради

 

Прочитано 47 разів

ГАЛЕРЕЯ