Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Про затвердження наслідків конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування
Вівторок, 22 травня 2018 15:35

Про затвердження наслідків конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У К Р А Ї Н А

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

МУКАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________                                      Мукачево                                       _____

Про затвердження наслідків конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами та доповненнями, рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 22.09.2015р. № 270 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Мукачево», рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 10.04.2018р. № 103 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування», рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 13.03.2018р. № 75 «Про затвердження складу міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево», протоколу № 2 від 11.05.2018р. засідання конкурсної комісії, пп.1 п. «б» ст.30, ст.40, ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішив:

1. Затвердити наслідки конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування згідно протоколу № 2 від 11.05.2018р. засідання міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево (Додаток протокол №2).

2. З переможцем конкурсу укласти договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в м. Мукачево на визначені конкурсним комітетом терміни.

3. Управлінню міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради оприлюднити дане рішення в місцевих засобах інформації та на офіційному сайті Мукачівської міської ради (http://www.mukachevo-rada.gov.ua).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Управління міського господарства В.Гасинця.

Міський голова                                                                                                            А. Балога

Погоджено

Міський голова

_____________ А.В. Балога

«_____» травня 2018 року

Протокол №2

засідання міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево.

11.05.2018р.               11.00 год.                                                   м. Мукачево

Присутні члени конкурсного комітету:

Голова комітету:

Гасинець Вячеслав Омелянович – начальник управління міського господарства;

Заступник голови комітету:

Тишков Станіслав Сергійович – головний спеціаліст, юрисконсульт управління міського господарства;

Секретар комітету:

Запотічний Ігор Дмитрович – контролер пасажирських перевезень Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління»;

Члени комітету:

Вілашек Віоріка Адальбертівна – голова правління громадської організації «Злагода»;

Ілов Василь Адамович – голова Мукачівської міської дитячої громадської організації «Всеукраїнський Рух Школа безпеки»;

Морека Микола Миколайович – заступник голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту;

Ревуцька Ольга Карлівна – голова Мукачівського міського об’єднання громадян «Центр активної реабілітації «Фенікс»;

Федів Євген Теодорович – голова Мукачівської міської громадської організації «Рада почесних громадян міста Мукачево»;

Фейцарук Ярослав Степанович – віце-президент спілки ветеранів автомобільного транспорту Закарпатської області;

Зотова Наталія Василівна - начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

які діють на підставі рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №75 від 13 березня 2018 року «Про затвердження складу міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево в новій редакції».

Слухали: п. Гасинця В.О., який ознайомив присутніх з рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради №75 від 13 березня 2018 року «Про затвердження складу міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево», наголосив що із 17 членів конкурсного комітету присутні 10 осіб, тому можливо розпочати засідання.

Крім того, п. Гасинець В.О., оголосив заяву члена конкурсного комітету Сувирди В.Й. про виключення останнього зі складу конкурсного комітету, з метою недопущення конфлфкту інтересів.

Також нагадав, що конкурс проводиться згідно рішення міськвиконкому №103 від 10.04.2018 року «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування».

Згідно даного рішення прийом документів на участь в конкурсі проводився з 11 квітня 2018 р. по 23 квітня 2018 р.

Дане рішення опубліковано на офіційному сайті Мукачівської міської ради , в газеті «Мукачево», випуск №14 (1218) від 12.04.2018 року.

На конкурс винесено 2 маршрути. Заявку на участь в конкурсі подав 1 претендент.

Зачитав порядок денний, а саме:

  1. Відкриття конвертів претендентів - учасників конкурсу;
  2. Характеристика діяльності претендентів.
  3. Проведення голосування та визначення переможців.

Слухали : п. Запотічного І.Д., який розкрив конверт №2 з конкурсними пропозиціями та оголосив ім’я претендента та номер маршруту, на який було подано заяву, а саме:

  1. ФОП Габона Мирослав Яношович, подав заявку на об’єкт конкурсу №1 маршрут 12 вул. Митрополита Володимира – вул. Франка Івана;

Слухали: Запотічного І.Д., який зачитав характеристику претендента-перевізника, що подав заявку на участь в конкурсі.

Запропонував: п. Гасинець В.О. перейти до голосування та нагадав, що проведення голосування та прийняття рішення конкурсним комітетом згідно п.35 рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 29.09.2015р. №270 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Мукачево» приймається на закритому засіданні, в присутності не менше як половини його складу, в тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, простою більшістю голосів.

Члени конкурсного комітету, розглянувши документи, подані перевізником для участі в конкурсі, відповідь надану Мукачівською об’єднаною державною податковою інспекцією головного управління ДФС у Закарпатській області, провівши обговорення, перейшли до голосування.

Голосували:

  1. Маршрут №12 вул. Митрополита Володимира – вул. Франка Івана.

Претендент-перевізник ФОП Габона Мирослав Яношович. Автобуси не відповідають умовам конкурсу (пасажироміскість менша 22 пасажири.), вік автобусів більше 10 років.

Переможцем визнати ФОП Габона Мирослав Яношович. Укласти договір на 1 (один ) рік.

«За» - 9, «Проти» - 0, «Утрималися» - 0;

Гасинець В.О. оголосив підсумки голосування.

Переможцем конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №12 вул. Митрополита Володимира – вул. Франка Івана визнано ФОП Габона Мирослава Яношовича та запропоновано укласти договір на 1 (один) рік.

На маршрут №13 вул.Гойди Юрія – вул.. Тимірязєва Климента оголосити додатковий конкурс.

Голова комітету:                                                                   Гасинець В.О.

Заступник голови комітету                                                      Тишков С. С.

Секретар комітету:                                                               Запотічний І.Д.

Члени комітету:

Вілашек В.А.

Ілов В.А.

Морека М.М.

Ревуцька О.К.

Федів Є.Т.

Фейцарук Я.С.

Зотова Н.В.

Прочитано 542 разів

ГАЛЕРЕЯ