Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві відбувся психологічний тренінг – супровід адаптації та професійного становлення молодих спеціалістів
П'ятниця, 28 вересня 2018 17:15

В Мукачеві відбувся психологічний тренінг – супровід адаптації та професійного становлення молодих спеціалістів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кожна людина, яка починає свій професійний шлях, зазнає труднощів, стикається з проблемами. Перше місце роботи… все нове, нові відносини з людьми.

Сьогодні школі потрібні молоді, ініціативні, творчі вчителі, які готові працювати по-новому. Саме тому вже 11 років поспіль, за ініціативи методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту в місті Мукачеві проходить психологічний тренінг - супровід адаптації та професійного становлення молодих спеціалістів. Цього року він відбувався на базі Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С.Пушкіна в період з 10 по 21 вересня. Ведучими тренінгу були практичний психолог СШ № 4 Солецька Віта Василівна, практичний психолог ЗОШ № 1 ім.О.С.Пушкіна Козинчук Олена Степанівна, практичний психолог ДНЗ № 17 Грінченко Майя Олексіївна. В тренінгу прийняло участь 11 молодих спеціалістів з різних навчальних закладів Мукачева.

Оскільки учасники тренінгу цікаві та різносторонні особистості, тому і тематика та програма занять різноманітна. Учасники обговорювали важливість спілкування, толерантного ставлення, самовдосконалення, командної роботи у школі, проблеми батьківства та не менш важливу проблему збереження фізичного та психологічного здоров’я вчителя, недопущення виникнення професійного «вигорання». Програма занять це і інформаційні повідомлення, групова дискусія, оформлення плакатів та колажів, рухливі ігри та релаксаційні вправи. Жоден учасник не залишився поза увагою, заняття відбувались у теплій та дружній атмосфері. На заключному занятті кожному учаснику було вручено свідоцтво про проходження психологічного тренінгу - супроводу адаптації та професійного становлення молодих спеціалістів.

Прочитано 95 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ