Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Відділ у справах молоді та спорту/Команда з Мукачева перемогла на відкритому Кубку області з кіокушин-кан карате-до
Четвер, 14 квітня 2016 13:56

Команда з Мукачева перемогла на відкритому Кубку області з кіокушин-кан карате-до

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В залі СОК ДЮСШ Мукачева відбувся відкритий Кубок Закарпатської області з кіокушин-кан карате-до серед дітей, юнаків, юніорів у розділі "куміте". Турнір проводила Закарпатська обласна федерація кіокушин-кан карате-до (президент Матьковські Сергій, 1дан).

 

Учасники змагань з’їхались з різних регіонів України. Крім команди господарів Мукачівського клубу кіокушин-кан карате-до (Матьковські С.), Закарпатську область представляли дві команди з Ужгорода, збірнаМиколаївської обласної федерації "Кіокусін-будо карате", клуб "Ірбіс-НВ" м.Нововолинськ, дві команди з м.Броди, спортсмени Київської області, дві команди з м.Тернопіль, команда Одеської обласної федерації Кіокушин-кан карате-до.

В рамках турніру мали змогу спробувати свої сили і початківці з усіх команд. Наполегливість і сила молодих бійців в поєдинках іноді викликали подив, гордість і хвилювання не менше, ніж у професіоналів.

Загальна кількість учасників змагань склала 160 чоловік.

Командна першість розподілилася наступним чином:

1-ше місце - Мукачево

2-ге місце - Тернопіль

3-тє місце – Броди.

Мукачівська міськрада

Прочитано 724 разів

ГАЛЕРЕЯ