П'ятниця, 31 травня 2019 12:17

У Мукачеві відкрили нову початкову ланку НВК «Гармонії»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні, 30 травня, в 11.00 відбулось урочисте відкриття початкової ланки НВК «Гармонія», де зможуть здобуватимуть знання 264 учня нашого міста.

На відкритті були присутні: представники міської ради, міський голова Мукачева – Андрій Балога, заступник міського голови - Ростислав Федів, начальник управління освіти, молоді та спорту - Катерина Кришінець-Андялошій, освітяни, учні, батьки та громадськість.

Із вступним словом виступив міський голова - Андрій Балога. Він привітав школярів із відкриттям нового корпусу та доручив самим відкрити двері закладу, передавши малечі ключ.

Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців. Тут є все: затишні класи, інтерактивні дошки для навчання, просторий спортзал із всім необхідним інвентарем, актовий зал, кабінет інформатики, їдальня та, звісно, сучасний дитячий майданчик з штучним покриттям.

Перші класи, згідно вимог НУШ, повністю забезпечені телевізорами. Окрім того, у корпусі є 8 санвузлів, також встановлені санвузли для дітей з особлими освітініми потребами. Є пандуси.Встановлено енергоощадливі вікна та двері. Окрім того, на території проведено озеленення, висаджено багато туй та інших дерев.

Варто зазначити, що в коридорах встановлена динамічна та інтерактивна підлога. Тож зaмість нудних перерв школярі отримають веселу рухaнку, а відпочинок буде приносити не лише зaдоволення, але й позитивно познaчаться нa здоров’ї та вихованню.

Всього у початковій ланці будуть фунціонувати 9 класів, (1-4 класи) для 264 учня.

Нагадаємо, що за останні два роки це вже третій новий заклад, який створено за кошти міського бюджету. Так, влітку 2017 було відкрито новий дошкільний підрозділ НВК №10, а вже наприкінці того ж року свої двері відкрив повністю оновлений Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості (колишній Будинок Школяра).

Бажаємо дітям гарного та успішного навчання. Щиро вітаємо усіх!

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 163 разів

ГАЛЕРЕЯ