Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Завдяки успішно проведеним закупівелям управління освіти, молоді та спорту зекономило 9 мільйонів бюджетних коштів
Середа, 31 липня 2019 09:52

Завдяки успішно проведеним закупівелям управління освіти, молоді та спорту зекономило 9 мільйонів бюджетних коштів

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За період з квітня по липень 2019 року завдяки успішно проведеним закупівелям управління освіти, молоді та спорту зекономило 9 мільйонів.

Так, управлінням освіти, молоді та спорту за перше півріччя 2019 року оголошено та проведено публічні закупівлі за кошти міського бюджету через електронну систему державних закупівель PROZORRO (придбання продуктів харчування, послуг з організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій, енергоносіїв, послуги з оперативного, технічного та диспетчерського обслуговування твердопаливних та газових котелень, послуги прання, послуги дератизації та дезинсекції приміщень) на загальну суму 59 млн 538 тисяч 800 грн.

За наслідками проведених закупівель та укладених договорів економія бюджетних коштів склала 9 млн 826 тисяч 700 грн.

Також проведено відкриті торги на закупівлю меблів шкільних, дидактичних та музичних інструментів для нової української школи на суму понад 2 млн, та інтерактивних підлог для 10 навчальних закладів на суму понад 1 млн.

Кошти на енергоносії в кошторисі видатків розраховані виходячи з фактичного використання в натуральних показниках 2018 року до діючих цін на 01 січня 2019 року.

Заробітна плата працівникам навчальних закладів нараховується та виплачується у відповідності до встановлених чинним законодавством України тарифних розрядів, обов´язкових доплат та надбавок у строки, визначені колективними договорами та у відповідності до затвердженого кошторису видатків на 2019 рік.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 152 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ