×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 421
П'ятниця, 06 вересня 2019 11:26

Перше вересня-справжне свято для першокласників

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Такого розмаїття усміхнених, радісних облич парк Перемоги у Мукачеві не бачив давно. У нинішньому році тут знову, як і в 2018-му, зібралися малі мукачівці, їх мами і татусі, бабусі і дідусі, родичі і друзі для відзначення Свята Першачка. У 2019- 2020 навчальному році у школах Мукачева нараховується більше 1200 учнів перших класів. Нетрадиційна, невимушена атмосфера, чудова погода сприяли хорошому настрою. Від душі потрудилися і працівники Центру дитячої та юнацької творчості. Присутні мали можливість оглянути виставки художніх та фото- робіт гуртківців Центру. Керівники танцювальних гуртків Ткач О.Д., Біленко Г.І.та Загарі О.О. організували у різних кінцях парку справжні шоу, у яких масово брали участь першачки (можливо - майбутні гуртківці), а рідні, й собі пританцьовуючи під запальні ритми, фотографували, знімали на відео подію, яка знаменує собою початок шкільного життя.

Також першокласники мали змогу познайомитися з роботою різноманітних гуртків Мукачівського центру позашкільної освіти. На дітей та батьків чекали цікаві ігри, розваги, флешмоби, конкурси, майстер-класи, а також святковий концерт. Особливо запам'яталися локації "Туристична смуга перешкод", "Туристична естафета", "Малюнок на асфальті" і майстер-класи: по виготовленню рухомих іграшок "Вітрячок" і "Метелик", ляльки-мотанки, виготовлення об'ємного плакату "Серце єднання" та майстер-клас "Книга знань",

Ціваві локації підготувала для першачків Дитяча юнацька спортивна школа, а саме: з легкої атлетики, баскетболу, футболу та різні естафети.

В Управлінні освіти, молоді та спорту міськвиконкому зазначають, що такий формат проведення свята дає можливість першокласникам познайомитись між собою, дізнатись про роботу гуртків міста і обрати з них ті, які найбільш відповідають уподобанням та здібностям кожного.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 143 разів Останнє редагування П'ятниця, 06 вересня 2019 11:28
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ