Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівські боксери привезли додому безліч нагород та призові місця з Міжнародного боксерського турніру
П'ятниця, 08 листопада 2019 09:30

Мукачівські боксери привезли додому безліч нагород та призові місця з Міжнародного боксерського турніру

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

В неділю, 3 листопада, в Луцьку завершився Міжнародний боксерський турнір Lutsk Boxing Cup- 2019 " Пам"яті трьох друзів".

В цих вже традіційних змаганях прийняло участь більш 230 боксерів різних вікових груп з 19 областей України та Білорусі, Литви, Молдови, Польщі.

Серед українських бійців і наші мукачівці, вихованці СОК ДЮСШ.

Команду СОК ДЮСШ представляли Іван Завадський, Євген Лонський, Дмитро Синевич, Максим Сувирда, Богдан Савчин.

За словами тренера Валерія Вишньова, цей турнір набув великої популярності не тільки на Україні, але й за її межами. Саме тому, в ньому з радістю прийняли участь і наші відомі титуловані боксери і зарубіжні.

Вистояти проти таких "супер-монстрів" було дуже важко навіть нашим досвідченим боксерам. Але вони це зробили, і незважаючи на поразки, все ж таки привезли додому вісім нагород: бронзові медалі отримали вихованець мукачівської спортивної школи Дмитро Синевич. На другу сходинку пошани піднявсяя Богдан Савчин (СОК ДЮСШ). А єдиним закарпатцем, який подолав всіх своїх суперників і піднявся на вищу сходинку пошани став вихованець СОК ДЮСШ Іван Завадський.

Вітаємо наших мукачівців, пишаємось ними і бажаємо подальших вдалих боїв.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 19 разів Останнє редагування П'ятниця, 08 листопада 2019 09:32
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація