Четвер, 14 листопада 2019 09:46

У Мукачеві пройшли змагання з легкої атлетики

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

9 листопада на стадіоні СОК ДЮСШ м.Мукачева в рамках Всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань пам’яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча було проведено дуже цікавий захід за програмою міжнародної федерації легкої атлетики «Дитяча легка атлетика ІААФ».

Головна мета цього проекту - запропонувати дітям привабливу, доступну, повчальну легку атлетику.

Програма дозволяє розвинути у дітей, як командний дух, так і виявити індивідуальність та талант.

IAAF Kids ‘Athletics - одна з найбільших програм масового розвитку в світі спорту, яка працює з 2005 року і за цей час охопила аудиторію понад 13 мільйонів дітей.

Мета програми ІААФ - навчити дітей займатися спортом в цілому, і легкою атлетикою зокрема, і тим самим сприяти збалансованому та здорового способу життя, а також залучити і підтримати потенційних спортивних зірок майбутнього.

Члени збірної України з метань продемонстрували дітям техніку легкоатлетичних вправ, а діти виконували вправи, використовуючи спеціальний легкоатлетичний інвентар, який зроблений з цілком безпечних матеріалів. Команди хлопчиків і дівчат, вихованців СОК ДЮСШ та загальноосвітніх шкіл міста демонстрували свої здібності у наступних випробуваннях: біг з елементами бар'єрів, метання спису, ядра та молоту, оббігання стійок, біг «драбинка» та багатоскоки з місця.

Хочемо висловити свою повагу цим діткам, за те що вони займаються спортом, адже спорт відкриває багато шляхів у майбутнє.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 43 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ