Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/На СОК ДЮСШ традиційно пройшли Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам'яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча
Четвер, 14 листопада 2019 10:06

На СОК ДЮСШ традиційно пройшли Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам'яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З 08-10.11.2019 р. вже другий рік поспіль на базі СОК ДЮСШ, було проведено Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам'яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча.

Він був першим у світі тренером, який запровадив метання молоту з чотирьох обертів, що значною мірою сприяло підвищенню результатів.

Раніше у всьому світі молот метали лише з трьох обертів.

Понад 150 легкоатлетів-метальників завітали до нашого міста. Почесним гостем змагань була донька відомого тренера Анна Сюч.

На церемонії відкриття були присутні головний тренер з легкоатлетичних метань Максим Островський, старший тренер збірної України, мукачівець Ярослав Чмир та головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Володимир Уліганець.

Організатори змагань підготували чудові медалі, кружки та футболки з емблемами змагань.

Зрозуміло, що найбільшу увагу приділяли метанню молота. Приємно, що переможцем цих змагань став мукачівець Сергій Перевозніков – учень МПАЛ ім.Данканича. Молот, випущений його рукою, пролетів 66м 2 см.

Слід відзначити, що на чемпіонаті світу, який відбувався в столиці Катару м.Доха, Сергій показав результат 72 м і посів 16 місце.

Ужгородець Богдан Граб метнув спис на 57м 20 см і посів 4 місце.

Серед дівчат молодшого віку в змаганнях прийняла участь учениця ЗОШ №20, вихованка СОК ДЮСШ м.Мукачева Наталія Сарай, яка стала шостою у штовханні ядра.

Високі результати були показані у метанні спису у чоловіків і жінок.

Можна відзначити, що ці змагання є завершальними. Збірна команда України завершує тренувальний збір у нашому місці і вирушає на навчально-тренувальні збори до Туреччини для підготовки до олімпіади.

Вирішено, що ці змагання стануть традиційними.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 48 разів Останнє редагування Четвер, 14 листопада 2019 10:08
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ