Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівські боксери привезли срібні нагороди з Міжнародного турніру
Четвер, 28 листопада 2019 09:35

Мукачівські боксери привезли срібні нагороди з Міжнародного турніру

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Днями у Львові завершився традиційний Міжнародний турнір з боксу серед юнаків та юніорів на призи срібного призера Олімпіади, чемпіона з професійного боксу Андрія Котельника.

Це особисті змагання серед юніорів у 10 вагових категоріях та юнаків у 20 вагових, які проводяться за міжнародними правилами Всесвітньої федерації боксу (AIBA).

У ньому прийняла участь і команда юних боксерів СОК ДЮСШ м.Мукачева.

Суперниками наших хлопців були кращі бійці Європи та України. Загалом, у змагання прийняли участь понад 200 запрошених спортсменів з Ізраїлю, Молдови, Польщі, Німеччини, 12 команд з областей України та Києва.

Бої точилися протягом чотирьох днів. І, нарешті, в неділю були визначені переможці.

Пройти до кінця шлях переможця вдалося не кожному. Савчин Богдан несподівано у рівному двобої за вихід у півфінал поступився боксеру з Івано-Франківщини і посів п’яте місце серед дванадцяти суперників. За крок до фіналу зупинилися Салахеєв Данило, Завадський Іван, Лонський Євген і посіли треті місця. Ну а Васьо Володимиру та Щербіні Олександру зовсім трошки не вистачило до перемоги над суперником у цікавих напружених фіналах, і, у підсумку, - срібні нагороди.

Вітаємо наших юних боксерів та їх тренера В.А.Вишньова!

Бажаємо їм подальшої перемоги на боксерських рингах!