Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Цього року у всіх освітніх закладах Мукачева відремонтують вбиральні
Четвер, 21 січня 2016 13:18

Цього року у всіх освітніх закладах Мукачева відремонтують вбиральні

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Цього року з бюджету міста на поточні видатки для навчальних закладів Мукачева передбачено 1 млн. 700 тис. гривень. Саме таку суму закладено в міському бюджеті, прийнятому депутатами 12 січня цього року. Більшість з цих коштів буде спрямовано на ремонт вбиралень та санвузлів Цього року їх планують оновити у всіх школах та дитсадках міста. Окрім того на їх ремонт будуть передбачені й кошти в управлінні капітального будівництва. В деяких навчальних закладах роботи вже на підготовчій стадії.

«Зокрема розпочинаються роботи і в ЗОШ №11, про що цього тижня активно дискутують в медіа. Більшість ремонтів заплановано на літній період, коли учні будуть на канікулах. Звісно при цьому виникатимуть певні незручності, але наголошую: це маштабний проект, в усіх навчальних закладах буде оновлено вбиральні. Вдячні активістам, які моніторять ситуацію. Запрошую їх переглянути наші шкільні вбиральні вже після ремонту, і оцінити якість  та порівняти з тим як було досі», - зазначає начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець- Андялошій.

Мукачівська міськрада

Прочитано 971 разів

ГАЛЕРЕЯ