Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівських школярів чекають триденні навчально-польові збори
Понеділок, 16 квітня 2018 10:37

Мукачівських школярів чекають триденні навчально-польові збори

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 


Так, 25-27 квітня 2018 року з учнями 11 класів загальноосвітніх шкіл пройдуть навчально-польові збори (заняття у лікувальному закладі) за рахунок часу, відведеного на предмет «Захист Вітчизни».

Школярі відвідають військову частину А-1556 (для юнаків) по темах: „Озброєння та військова техніка", „Організація життєдіяльності ЗС України" і „Тактична підготовка"

Юнаки пройдуть підсумкові заняття по стройовій підготовці, загальновійськових статутах, фізичній підготовці по місцю навчання, а також для них будуть проведені вправи бойовими набоями із автомата Калашникова.

Дівчата будуть проходити заняття з медико-санітарної підготовки. У цьому їм допоможуть лікарі ЦРЛ, представники Червоного

Хреста та медична частина А-1556.

Зазначимо, що збори проводяться з метою покращення допризовної підготовки молоді та вдосконалення форм і методів військово-патріотичного виховання допризовної і призовної молоді, закріплення знань і навичок, набутих учнями на заняттях з предмету „Захист Вітчизни", а також в зв'язку з проведенням місячника оборонно-масової роботи.


Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 207 разів Останнє редагування Понеділок, 16 квітня 2018 10:39
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ