Вівторок, 17 квітня 2018 10:50

Булінг. Безпечна школа

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

    

14 квітня 2018 на базі Закарпатського ПАДІЮНу відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування.

Права дітей, лідерів Мукачева представляли Левдер Валерія (ЗОШ № 20), Немйо Катерина (СШ № 4), Грубінка Тетяна (ЗОШ № 2 ім. Т.Г.Шевченка ), які є членами МУРСу.

Під час заходу багато говорили про цінності, створення позитивного впливу в своєму оточенні. Лідерки активно брали участь у спілкуванні, обговоренні ситуації у школах щодо булінгу, дебатах, роботі в секціях, а також спілкувалися з успішними людьми Закарпаття, були вправні в майстер-класі для юних лідерів.

Сумна статистика – кожна друга дитина переживає цькування від однокласників, вчителів, членів родини. Тож на лідерів і їх наставників покладається копітка праця в цьому напрямку.

Один з найкращих дівчата презентували проект соціальної фотореклами "Ми проти насильства" і ввійшли до складу групи лідерів для поїздки на Всеукраїнський саміт проактивних у м. Киів.

Радіємо за Тетяну Грубінко, яка за вагомий внесок у розвиток учнівського врядування області нагороджена грамотою!

Шкільний булінг - явище системне й комплексне, тому представники МУРСу й надалі будуть продовжувати роботу з профілактики БУЛІНГУ.

Нагадаємо, що 30.03.18 уповноважений президента з прав дитини в Україні Микола Кулеба та міністр освіти Лілія Гриневич презентували Національну дитячу раду за участю відомого австралійського письменника, мецената і коуч Ніка Вуйчич.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

 

Прочитано 366 разів Останнє редагування Вівторок, 17 квітня 2018 10:59
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ