Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Інформація для пільгових категорій громадян щодо пільгового перевезення міським транспортом загального користування та приміським залізничним транспортом
П'ятниця, 25 березня 2016 17:24

Інформація для пільгових категорій громадян щодо пільгового перевезення міським транспортом загального користування та приміським залізничним транспортом

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Згідно зі статтею 37 Закону України “Про автомобільний транспорт” (далі — Закон) пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення  пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом.

Усі попередні роки пільгові перевезення забезпечувались за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Однак у Законі України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” відповідні видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам не були передбачені, що унеможливлює надання громадянам встановлених законодавством пільг на проїзд.

Мукачівська міська рада звернулася з листом до Кабінету Міністрів України з проханням ініціювати внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” та виділити субвенцію з державного бюджету.

Однак на сьогодні це питання ще не врегульоване.

Прочитано 1773 разів

ГАЛЕРЕЯ